'Grantchester' فصل 4 قسمت 1 روکش: یک کاربر جدید در Grantchester

تغییرات بزرگ در حال آمدن به Grantchester های عجیب و جالب, Cambridgeshire ایجاد کرد با نگران کننده بالا نرخ قتل. که پیام اصلی از 2 ساعت نجومی برتر از PBS را Grantchester, انگلیسی واردات بازیگران جیمز نورتون به عنوان یک Sidney, اتاق, خوش تیپ قائم در 1950s انگلستان با یک میل شدید برای ویسکی, زنان و حل جنایات با کمک دوستان خود کارآگاه Geordie Keating (Robson Green).

آن را در سال 1956 و جهان مدرن شروع به دخالت در این جذاب هملت. در قسمت افتتاحیه صحنه همگانی است lamenting محبوبیت "است که شخص با لگن." مختصری صحنه تعقیب است که به شرح زیر می گیرد به صدای کمی ریچارد ", قد بلند." اما آن را فقط آهنگ است که در حال تغییر است. یک گروه از فعالان حقوق مدنی آمریکا وارد شده اند در کمبریج و سفر خود را باعث شده است بیش از یک کمی تنش است.

اعتراض خارج از کشیش تاد گفتار به سرعت تبدیل زشت با یک نژادپرست مخاطبان آبی با بحث و کسی مجموعه آتش بازی که در اشتباه هستند برای تیر اندازی و قرار دادن مخاطبان تاکنون ، در هرج و مرج متعاقب آن کشیش پسر چارلز چاقو به مرگ. این کار محلی "نگه داشتن بریتانیا سفید" مشروط است یا شخص دیگری مسئول است ؟

به طور طبیعی سیدنی و همگانی هستند و در این مورد با سابق به وضوح مشکل با قتل بلکه هیجان زده به چیزی به غیر از حضور در کشنده محله کسل کننده جلسات شورای. واقعیت این است که درگیر شدن با این تحقیقات به معنی گرفتن به صرف زمان بیشتری را با کشیش جذاب دختر بنفش مطمئنا ضرری ندارد. سریع تر از شما می توانید می گویند خداوند نماز سیدنی و خشونت کاهش یافته به تخت هر چند او آن را روشن می سازد که او views رابطه خود را به عنوان چیزی بیش از یک پرت کردن.

سیدنی و Geordie در ادامه به بررسی یک نکته ارزشمند از همکار روحانی خواهد داونپورت (تام Britteny) هر چند او تنها می دهد تا اطلاعات را با اکراه. این دنباله نشانی از یک کار خوب معرفی شخصیت نیمکت راحتی است که مجموعه را به بیش از نورتون هنگامی که او را ترک سری. (بیشتر در مورد که در یک بیت.)

‘Grantchester’ Season 4, Episode 1 Recap: A New Arrival in Grantchester - The Reports جیمز نورتون به عنوان سیدنی اتاق | حسن نیت ارائه میدهد از تجلیل و شاهکار

در نهایت معلوم می شود که نژادپرست معترضان هیچ ربطی به این قتل است. بلکه قاتل است کمبریج استاد که آنها را دعوت به انگلستان در وهله اول که خشمگین هنگامی که او را دیدم چارلز رقص با همسر خود. مورد بسته کشیش تاد آماده به سر خانه و سیدنی دل شکسته مورد نیاز به بخشی از بنفش مست می شود و به carted بازگشت به محل اقامت خلیفه قرار داده و به رختخواب توسط Geordie.

نیمه دوم این فوق العاده-قسمت (که پخش شد در دو بخش در انگلستان) نگرانی سیدنی را بررسی قتل یک زن روسپی و تعمیق ارتباط با بنفش که ماند در انگلستان در حالی که او منتظر او را در مرگ برادر گواهی.

در این مرحله روشن است که سیدنی است که در راه خود را از Grantchester. او احساس بی حوصله و بی قرار کرد اما بنفش به نظر می رسد به او بیشتر تمرکز و احساس هدف. توسط این قسمت پایان, او گفت: خداحافظی به مستور معاون لئونارد خود را مقید خانه دار خانم مگوایر و بهترین دوست همگانی و آماده سازی به سر به امریکا با عشق جدید خود را.

همه از این به نظر می رسد اتفاق می افتد کمی سرعت — بنفش و سیدنی شناخته شده اند هر چند هفته در اکثر. به نظر می رسد احتمال وجود دارد که پس از درخشش می پوشد و واقعیت بودن یک زن در ایالات متحده در 1950s و پا زدن است که در این رابطه ممکن است سقوط و سوختگی مانند گذشته خود را در امور. و در حالی که سیدنی به نظر می رسد به مراقبت از بنفش او متاسفانه توابع در این قسمت بیشتر برای کمک به سفید شخصیت های احساس بهتری در مورد خود — هر دو سیدنی و روسپی او الهام بخش به ایستادن برای خود.

اگر یکی از چیزهایی که این دو بخش برتر روشن می سازد آن است که از آن زمان به نزدیک درب در سیدنی اتاق های داستان. در یک نقطه همگانی توصیف خود را در زندگی به عنوان یک "بی پایان merry-go-round. گناه است. احساس بد است. نوشیدن. گناه است. احساس بد است. نوشیدن." که چرخه است بدیهی است که تبدیل به قابل دفاع برای مشکل قائم مقام و آن را خسته کننده برای بینندگان. سیدنی را جایگزین گزارش خود را شیاطین برای مقابله با, اما آنها خواهید بود آنهایی که تازه. در حالی که Grantchester طرفداران غم انگیز خواهد بود برای دیدن نورتون برخی خون تازه امیدوارم فراموش سری خوب.

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..