'Grey's Anatomy را' Ellen Pompeo بود در این فیلم اسپیلبرگ

Ellen Pompeo که به تصویر می کشد کانونی شخصیت Dr. Meredith Grey در ABC نشان می دهد خاکستری را تشریح می کرد با برخی از شناخته شده ستاره های بزرگ قبل از ساخت این تالار در زمان نخست پزشکی و درام است. بازی مقابل برخی از هالیوود heavy hitters فیلم او نقش ندارد به عنوان های زیادی را در محل موردتوجه وتماشای عموم در مقایسه با زمان فرفره در grey's Anatomy.

‘Grey’s Anatomy’s’ Ellen Pompeo Was in This Spielberg Movie - The Reports "Grey's Anatomy" در Ellen Pompeo | اریک McCandless/Walt Disney Television via Getty Images

یک انتقادی ستایش تصویر

در سال 2002 فیلم مهتاب مایل Pompeo نقش برايت ناکس که شروع یک رابطه با جو نست که به تصویر کشیده شده توسط Jake Gyllenhaal, با توجه به RogerEbert.com. کارگردان Brad Silberling فیلم تا به حال یک لحن غم انگیز بود که با الهام از Silberling دست دادن خود را نامزد بهترین بازیگر ربکا شفر که کشته شد توسط یک فن در سال 1989. Pompeo شخصیت بود که به منظور کمک به Nast در روند بهبود پس از او نیز از دست داده است.

Pompeo مشغول به کار در کنار برخی از بازیگری افسانه در فیلم از جمله داستین هافمن و سوزان ساراندون و هالی هانتر. او همچنین دریافت critical acclaim, با ایبرت وب سایت نقد و بررسی بیان "Pompeo, یک تازه وارد نقش برايت با یک نوع جاذبه ترسناک است که نمی توان نوشته شده فقط احساس... او بسیار آسیب پذیر در این فیلم خیلی شیرین به عنوان حواس او جو درد و می خواهد به او کمک کند."

‘Grey’s Anatomy’s’ Ellen Pompeo Was in This Spielberg Movie - The Reports "مهتاب مایل است" داستین هافمن, Jake Gyllenhaal, Ellen Pompeo, Brad Silberling و سوزان ساراندون | عکس امی گور/WireImage

یک 'بیهوده نقش'

فیلم دیگری در Pompeo رزومه است خشن 2003 frat برادران کمدی , مدرسه قدیمی. بازی Luke Wilson علاقه عشق نیکول منتقدان اشاره کرد که Pompeo بود کنار با آنچه در نظر گرفته شد "بیهوده نقش" با توجه به E! اخبار.

به کارگردانی تاد فیلیپس, فیلم همچنین ستاره دار Will Ferrell, Vince Vaughn, Juliette Lewis, Leah Remini و Elisha Cuthbert. این فیلم دریافت برخی از واکنش در قرار دادن Pompeo و دیگر اعضای بازیگران زن در سایه با نیویورک تایمز گفت که بازیگر شدند "بیشتر محول شده به اطراف ایستاده و تکان دادن سر خود را در antics." در عین حال Pompeo بود و هنوز هم قادر به ایستادگی کردن, E! اخبار ذکر است که در بررسی خود ایبرت نوشت: ""یکی از شرکت eds است که توسط Ellen Pompeo بود که کاملا فوق العاده در Moonlight Mile... او نباید دلسرد توسط این دانشجوی سال دوم تلاش. حتی مریل استریپ تا به حال به یک دوم فیلم پس از جولیا."

پرواز با دی کاپریو

همچنین در سال 2002 Pompeo بازی Marci یک پرواز که بسیار به طور خلاصه romanced توسط شهر نقده ترین eligible bachelor لئوناردو دی کاپریو در جعبه دفتر آمار گرفتن من اگر شما می توانید.

هر چند آن را به یک نقش Pompeo رو نام او را در همان فهرست به عنوان برخی از هالیوود عمده leaguers از جمله DiCaprio, Tom Hanks, Martin Sheen, Christopher Walken and James Brolin. و برای اضافه کردن به لیست خود را از اعتبارات این فیلم کارگردانی شده توسط هیچ یک دیگر از افسانه ای استیون اسپیلبرگ.

با توجه به E! اخبار Pompeo فیلم حرفه ای پس از متوقف مدرسه قدیمیبا ظاهر مختصر در marvel's Daredevil به عنوان Matt Murdock رئیس کارن, صفحه فرود, یک, نقش, در سال 2004 را Eternal Sunshine of the Spotless Mind آن را ندارد فیلم فاینال کات. هنگامی که او ارائه شد بخشی در grey's Anatomy آن نیست -- به خوبی شناخته شده نشان می دهد خالق Shonda Rhimes, Pompeo بود مردد با توجه به خانه داری خوب. با توجه به مقاله او نمی خواست به "گیر" در تلویزیون نشان می دهد اما این پیشنهاد را پذیرفته برای خلبان چرا که او نیاز به چک است. این تصمیم پرداخت می شود در پیک از آمار ABC درام در حال حاضر رفتن به فصل 16 با هنوز هم قوی رتبه بندی.

رابطه او با Rhimes رشد کرده است به یک مشارکت واقعی. "ما باید احترام به یکدیگر است که ما هر دو جان سالم به این طولانی" Pompeo گفت: خوب داری. "وجود دارد مقدار زیادی از خطوط داستان من کاملا منفور بود و من دیوانه در او برای آنها, اما من همیشه اعتماد او را دید. او موفق نویسنده نه من. و اگر من به عنوان خوب به عنوان یک بازیگر من اعتقاد دارم که من آن را به من به آن صحنه همه چیز می توان آن را برای او."

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..