مایا Hawke: چرا "غریبه همه چیز" رابین تقریبا هیچوقت دنبال بازیگری

این طراوت را برای تحقق بخشیدن به یک کودک از معروف بازیگری زن و شوهر ممکن است تا به حال برخی از بیم و هراس در مورد رفتن به بازیگری با وجود اینکه فروش آسان در فیلم و تلویزیون. بسیاری از فرزندان از یاد بازیگران شیرجه رفتن در سمت راست بدون تردید گاهی با اعتماد به نفس کافی برای بهترین مشاغل از پدر و مادر خود را.

مایا Hawke صدا ممکن است مانند یک نام آشنا هنوز اما او دختر Ethan Hawke و اوما تورمن. او فقط ساخته شده او جریان اصلی به نمایش غریبه همه چیز بازی رابین با وجود اولین بازی Jo مارس در یک اقتباس از زنان کمی دو سال پیش.

با تعداد زیادی از پروژه های دیگر به زودی به آزادی ستاره شدن در افق است. او به برخی از بی میلی در مورد اقدام در ابتدا با برخی از زندگی واقعی درس های آموخته شده در مجموعه.

چه زمانی ممکن است هاک تصمیم بازیگری بود که برای او ؟

Maya Hawke: Why ‘Stranger Things’ Robin Almost Didn’t Pursue Acting - The Reports مایا Hawke | گتی ایماژ

مایا Hawke هنوز خیلی جوان است, شما فقط باید به عقب برگردید و از چند سال به دیدن هنگامی که اقدام اسیر منافع خود است. او مطمئن بود که در ابتدا حتی اگر او می خواهم به صرف زمان در مجموعه فیلم با پدر و مادر او به همراه شدید مشارکت با مدرسه گروه تئاتر.

خبر خوب این است که ظاهرا پدر و مادر او را هل داد و او را به تبدیل شدن به یک بازیگر مانند برخی از هالیوود پدر و مادر است. در این مورد به نظر می رسد Ethan Hawke و تورمن نادیده گرفته و از هر نوع قوم و خویش و به دختر خود آزادی کامل را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد بازیگری است.

وجود دارد زمانی که مایا Hawke فکر او می خواهم برای اولین بار به زبان انگلیسی تحصیل در کالج. او به عنوان امتیاز در مصاحبه های اخیر هر چند او کشف بسیاری از شادی در هنگام انجام این اقدام است. پس از مدتی او متوجه او شد بیشتر سرگرم کننده هنگامی که بر روی صحنه از زمانی که انجام تحصیلی تحصیل.

فقط در مورد هر بازیگر یا بازیگر به احتمال زیاد تا به حال مشابه در مسیر پیدا کردن راه خود را.

مایا Hawke متوجه شدم بازیگری در تلویزیون و در فیلم های مختلف

دیدار با مایا Hawke, برک آوت ستاره #StrangerThings3

Maya Hawke: Why ‘Stranger Things’ Robin Almost Didn’t Pursue Acting - The Reports این داستان شامل اخلال گران Maya Hawke: Why ‘Stranger Things’ Robin Almost Didn’t Pursue Acting - The Reports https://t.شرکت/yJ40gnFNoP

— سرگرمی هفتگی (@EW) 8 ژوئیه 2019

بازیگری در یک مرحله بسیار متفاوت از بازیگری در مجموعه ای از یک فیلم است. کسانی که شیرجه رفتن به ساخت یک فیلم و یا فیلمبرداری یک نمایش تلویزیونی شروع به تحقق بخشیدن به مجنون ساعت درگیر نه از جمله بسیاری از انتظار.

هاک متوجه ساعت دیوانه زمانی که اولین بار او را در زنان کمیکه عرضه در اینجا در ایالات متحده در PBS را شاهکار تئاتر. با 16 ساعت در روز درگیر از جمله بیدار شدن از خواب در صبح زود او متوجه واقعیت های فیلمبرداری. با این وجود او گفت که او درک این نوع از زندگی و لذت آن را در حالی که به طور خلاصه حضور Julliard.

با داشتن این درک از زمان عنصر در حال حاضر تخلیه یک مانع عمده در خوشحالی کنده کاری حرفه بازیگری. البته فیلمبرداری یک فصل کامل از غریبه چیزهایی که در زمان ترین زمان. این یک دستفروش برادران خوش و خرم ساخته شده همه چیز آسان تر با اجازه دادن به مایا شخصیت خود را تبدیل به یک بخشی از رابین.

ساخت این حرفه بازیگری همه راحت تر است خبری که پدر و مادر او به او 100% از پشتیبانی خود را از طریق هر مرحله. آنها همچنین گزارش نیست "B. S." او در مورد آنچه که او انجام درست یا غلط است.

مایا Hawke تا به حال حمایت از خانواده به دنبال رویاهای خود را

Ethan Hawke و اوما تورمن Stanning دختر خود مایا Hawke در Instagram که اوج احساس-محتوای خوب https://t.co/ujcbCsRrtU

— BuzzFeed (@BuzzFeed) 8 ژوئیه 2019

ما دیده می شود به مراتب بیش از حد بسیاری از داستان های معروف بازیگران و هنرپیشه های زن که مناسب ندارد والدین حمایت از رشد و یا هنگام رفتن به این اقدام زمینه است. بسیاری از کسانی که داستان نیز غم انگیز در نتایج خود را.

خارج از بازیگری فرزندان اغلب تبدیل شدن به ستاره در حق خود را در هالیوود قاطعانه حمایت از hawke's پدر و مادر به او کمک خواهد کرد حرکت هر چالش های آینده.

او در حال حاضر دارای چندین فیلم های با مشخصات بالا در افق از جمله یک کارگردان Gia کاپولا. سوپر استار شدن می تواند تماس به زودی اما حداقل ما می دانیم که او تحت فشار قرار دادند به آن مانند سقوط به یک آتشفشان.

دانستن پدر و مادر او همیشه پشت او به معنی Hawke احتمالا نمی تعظیم اولیه برای به دست آوردن درجه در شعر و یا کشاورزی به عنوان او گفت: او را به عنوان یک جایگزین.

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..