'جنوبی جذابیت': اشلی Jacobs ادعا پاتریشیا Altschul دستکاری او در توطئه علیه کاترین دنیس

جنوب جذابیت ستاره اشلی Jacobs در فصل 6 و او واقعا بسیار متاسفم او ؟ Jacobs او ساخته شده همانند بازگشت این هفته در جنوب جذابیتهشدار دهنده او همکار castmates با ورود او. و از حق دور همه چیز رو ، طرفداران ممکن است به یاد داشته باشید که Jacobs گذشته دیده می شد در میان دشمنی با جذابیت جنوبی's پاتریشیا Altschul و همچنین کاترین دنیس. به نظر می رسد در حالی که دشمنی با دنیس ممکن است fizzled از تا حدودی Jacobs' بحث با Altschul در حال انجام است. در واقع در حال حاضر او با این ادعا که Altschul دستکاری او در گذشته است.

نه هیجان زده برای دیدن پشت او

‘Southern Charm’: Ashley Jacobs Claims Patricia Altschul Manipulated Her in Conspiracy Against Kathryn Dennis - The Reports اشلی Jacobs, توماس Ravenel | پل شنی/براوو/NBCU عکس بانک از طریق گتی ایماژ

اشلی Jacobs و او را دوست پسر سابق و سابق جنوب جذابیت ستاره توماس Ravenel قطعا نمی توان بسیاری از دوستان در طول دوره تصدی خود را در نشان می دهد. دور از آن در واقعیت است. Ravenel و جنوب جذابیت ستاره کاترین دنیس تقسیم در سال 2016 آنها بوده است duking آن را در دادگاه حضانت پس از. Jacobs شروع آشنایی Ravenel و شروع به حمله به کاترین دنیس تماس او را "تخم مرغ دهنده."

که می شود گفت شاید جای تعجب نیست که این بازیگران نیست هیجان زده در مورد Jacobs' بازگشت. Cameran Eubanks گفته سرگرمی امشب "من شوکه شده بود که من دیدم اشلی. اما پس از آن من نبود. من امیدوار بودم که اگر او تا به حال هیچ حس او را از بازگشت به کالیفرنیا است که در خانه اش جایی است که او را از جایی که تمام خانواده و دوستان او هستند. من نمی توانم باور کنم که او در اطراف گیر."

کاترین دنیس گفت: Jacobs "من فکر می کنم که طبیعت آن دوره با انسان مانند او. منظورم این است که او خود destructs است و این چیزی است که طبیعت می کند. آن را سخت به آمده تا با کلمات به او صحبت می کنند چرا که او معنی ندارد خودش است."

پاتریشیا Altschul احساسات در مورد اشلی Jacobs

‘Southern Charm’: Ashley Jacobs Claims Patricia Altschul Manipulated Her in Conspiracy Against Kathryn Dennis - The Reports اشلی Jacobs, توماس Ravenel | پل شنی/براوو/NBCU عکس بانک از طریق گتی ایماژ)

اختلافات با پاتریشیا Altschul اشتباه است بسیاری از جذابیت جنوبی طرفداران موافقم. این خانم گراند نشان می دهد کلاس شوخ طبعی و مقدار زیادی از دوستان را در اطراف خود را در تمام زمانها. بنابراین زمانی که Altschul ادعا که Jacobs مورد آزار و اذیت یکی از دوستان نزدیک او طرفداران جمعی را تکان داد سر خود را. برخی از طرفداران بر این باورند که در سوال است Luzanne Otte که Altschul معرفی به Ravenel — دو حال مختصری عاشقانه.

Altschul روشن او را دوست نداشتن برای Ravenel و Jacobs در توییتر. "چرا مردم بپرسید ؟ چرا که او و اشلی را اسمیر, کمپین ترور شخصیت دروغ و هدفمند افترا."

"و اجازه دهید اضافه کردن به این لیست بی گناه از دوستانم که شدیدا cyberbullied توسط اشلی به دلیل obsessiveness و ناامنی ایم" Altschul.

Altschul گفته سرگرمی امشب "او مخالف همه چیز را که من به او گفتم را انجام دهد. من می خواهم بگویم آن کار نکرده برای او... او نوع به عنوان مثال از چه نکنید. اگر شما می توانید نوشتن یک لیست از آنچه برای انجام, او را شخصیت است."

اشلی Jacobs ادعای توطئه

‘Southern Charm’: Ashley Jacobs Claims Patricia Altschul Manipulated Her in Conspiracy Against Kathryn Dennis - The Reports Austin Kroll, اشلی, Jacobs, توماس Ravenel جان دیوید "JD" مدیسون | پل شنی/براوو/NBCU عکس بانک از طریق گتی ایماژ

در حال حاضر و پس از مواجه شدن با همکار جنوب جذابیت castmates برای او گذشته رفتار اشلی Jacobs است و مدعی است که او قرار داده تا به آن توسط هیچ یک دیگر از پاتریشیا Altschul. در حالی که اعضای بازیگران رفت skeet shooting Cameran Eubanks مواجه Jacobs در مورد رفتار او.

"شما به نام کاترین تخم مرغ اهدا کننده که بسیار f***ing بد اشلی گفت:" Eubanks.

"من در زمان طعمه" گفت: Jacobs در بازگشت. "من یک پیاده در کل این چیز. هر کس می گوید آن را توماس آن را توماس. شما می خواهید بدانید که در یکی از صحبت ها* * * * ** در مورد کاترین به طور مداوم? پاتریشیا."

جاکوبز در ادامه به اضافه کردن "او مرا مشغول به کار است. و او می تواند مانند " به کسی نگو من به شما گفتم.' من اعتقاد پاتریشیا. منظورم این است که من احترام او نمی توان دروغ گفتن به من. دلیل کاترین من دشمن است زیرا پاتریشیا ساخته شده او دشمن من. او می خواست برای از بین بردن او. بهترین راه او می تواند فکر می کنم از به انجام آن بود که دوستی من."

اعضای بازیگران در حال پیدا کردن آن سخت به این باور Jacobs تا حد زیادی با توجه به رفتار گذشته و خود را در روابط با Altschul. شما چه فکر می کنید ؟

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..