کمیته رای به حکم Jared کوشنر و دیگران در جمهور مدار

  • by Joshua Eaton , Aug 10, 2019
  • 17

کمیته قضایی مجلس رای دادند و پنج شنبه به حکم اسناد و مدارک و شهادت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن son-in-law, Jared کوشنر و 11 نفر دیگر در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار به عنوان بخشی از آن تحقیقات به اتهاماتی که رئیس جمهور مانع عدالت است.

این کمیته همچنین subpoenaed اسناد و مدارک مربوط به اداره مهاجرت سیاست به عنوان بحران انسانی در این کشور جنوب غربی مرز می رسد جدید نقطه جوش.

"ما با توجه به مدیریت زمان کافی برای پاسخ به این جدی گزارش فاحش انجام. این کمیته نمی تواند نشستن idly توسط" کمیته صندلی Jerrold Nadler (D-NY) در این جلسه گفت:. "وجود دارد باید نظارت و پاسخگویی است."

این احضاریه می تواند طلسم مشکل برای کوشنر ارشد کاخ سفید aide که تمایل به جلوگیری از انظار اما چه کسی نیز حضور مکرر در سابق مشاور ویژه رابرت مولر را گزارش نهایی در دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

اگر کوشنر شهادت, آمریکا به احتمال زیاد به فشار او را در یک جلسه او و مشاور پیشین شورای امنیت ملی به مغلوب ساختن پیشی جستن, مایکل فلین بود با سابق سفیر روسیه سرگئی Kislyak در برج ترامپ در Nov. 16, 2016 که در آن کوشنر گفته خواسته Kislyak در مورد راه اندازی امن پشت کانال بین مقامات روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم.

لیست سابق مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی و یا مقامات دولت این کمیته رای به حکم پنج شنبه شامل فلین سابق کاخ سفید رئیس ستاد و وزیر امنیت داخلی John Kelly سابق کاخ سفید دبیر ستاد راب پورتر دادستان کل سابق جف جلسه معاون سابق دادستان کل راد Rosenstein و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین کوری Lewandowski.

آن دسته از مقامات سابق به احتمال زیاد به اطلاعات در مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت تماس با اتباع طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری و تهمت را به اتهام تلاش برای تعدیل یا توقف مولر شد.

این کمیته نیز رای به حکم سردبیر National Enquirer, Dylan Howard همراه با آن ناشر دیوید دماغ به عنوان بخشی از یک تحقیق که آیا آنها خریداری منحصر به فرد حقوق — و سپس به خاک سپرده شد — داستان دو زن است که می گویند که آنها تا به حال امور با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بخشی از یک اتهام hush-طرح پول.

"امروز رئیس فرصتی برای نشان دادن او است آنچه در آن طول می کشد و نمی خواهد پژمردگی زمانی که کانون توجه است درخشان. که همه امروز قسمت است که در مورد" کمیته رتبه بندی عضو Rep. داگ کالینز (R-GA) گفت: پنج شنبه.

"آن مطمئن نیست در مورد نظارت" کالینز ادامه داد. "آن را به سادگی در مورد سیاست است."

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر در طول جلسه به خشم در آمریکا.

"در حال حاضر دموکرات ها خواسته اند به 12 بیشتر افرادی که در حال حاضر صرف ساعت با رابرت مولر و صرف ثروت در وکلا در انجام این کار" رئیس جمهور توییتی. "چگونه بسیاری از گزش در اپل انجام آنها قبل از کار بر روی مرز نقاط ضعف و پناهندگی."

همچنین در روز پنج شنبه کمیته صادر سه احضاریه مربوط به این دولت سیاست های مهاجرتی:

  • به "تحمل صفر" سیاست که منجر به هزاران نفر از کودکان در حال جدا از خانواده خود را هنگامی که آنها عبور از مرز ایالات متحده و مکزیک در مناطق در بین مرز رسمی-از پست در سال گذشته
  • خانواده و کودک بازداشت سیاست در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک و
  • گزارش قول می دهم که برنده خواهد عفو اقدام وزیر امنیت داخلی کوین McAleenan اگر او هر گونه عواقب قانونی برای بسته شدن مرز ایالات متحده و مکزیک پیش از ورود یک کاروان از مهاجران آمریکای مرکزی — تهدید دولت هرگز به دنبال از طریق.

این مربوط به مهاجرت احضاریه آمده به عنوان بحران انسانی در این کشور جنوب غربی مرز می رسد جدید نقطه جوش.

ماه گذشته آسوشیتد پرس نشان کثیف شرایط در یک پناهگاه برای کودکان مهاجر در نزدیکی El Paso, تگزاس

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..