Jinger Duggar به نظر نمی رسد به دست خانواده اش هم اکنون است که او را در کالیفرنیا

Jinger Duggar و جرمی Vuolo به تازگی ساخته شده یک حرکت بزرگ به لس آنجلس ، این دو قبلا در زندگی لاردو, تگزاس و در حال حاضر تنظیم به یک زندگی جدید در یک شهر جدید است. زمانی که زن و شوهر اعلام کرد که این حرکت برخی از تعجب که آیا Duggar خواهد لذت بردن از حتی بیشتر از خانواده اش و یا از آن متنفرم. از آنچه که ما می توانید ببینید که او به نظر می رسد فقط خوب است.

Jinger Duggar Doesn’t Seem To Miss Her Family Now That She’s In California - The Reports Jinger Duggar و جرمی Vuolo با دختر خود سعادت | Jinger Vuolo از طریق Instagram

Duggar و Vuolo ساخته شده حرکت برای Vuolo تحصیل

این زن و شوهر در زمان سفر به L. A. چندین ماه پیش ارسال شده عکس های داشتن یک زمان بزرگ. طرفداران فورا فکر کردم باید دو حرکت وجود دارد و کم و ببین Duggar و Vuolo اعلام کرد یک حرکت در یک زمان کوتاه بعد. معلوم Vuolo است که مصرف فارغ التحصیل کلاس های خارج وجود دارد وجود دارد به طوری که زن و شوهر خانمان و زندگی خود را در لردو تگزاس (که در آن آنها نقل مکان کرد و پس از آنها بحباله نکاح در اوردن, در سال 2016) و سوار به L. A. در اواخر ماه ژوئن. پس از آن دو به علاوه جوان خود توانست نظر گرفتن استفاده کامل از خانه جدید خود را.

طرفداران فکر Duggar ممکن است اختلافات با پدر و مادر خود را قبل از حرکت

Duggar به ویژه تبدیل به خانواده شورشی. او ملاقات Vuolo از طریق خواهرش, Jessa Duggar و نه از طریق پدرش ترین راه Duggars انجام دهد. سپس او نقل مکان کرد و دور از خانواده به عنوان به زودی به عنوان آنها بحباله نکاح در اوردن و شروع به ایجاد خود قوانین. او شلوار و مخزن تاپس و به تازگی رنگ مو خود را ، به علاوه در نزدیک به سه سال او ازدواج کرده و او تنها یک کودک است که بر خلاف دیگر Duggars که تمایل به کودکان یکی پس از دیگری. مردم شروع به فکر می کنم که میشل و جیم باب Duggar راضی نبودند با دختر خود زندگی می کرد هر چند Duggar پاک کردن هر گونه دشمنی شایعات زمانی که او ارسال شده یک عکس با مادر خود در Instagram نه بیش از حد طولانی پیش.

در حالی که Duggar به نظر می رسد که یک رابطه خوب با خانواده او را با محبت در L. A.

اگر چه Duggar به وضوح ندارد بد خون با اعضای خانواده او به نظر می رسد دوست داشتنی وقت خود را با خانواده کمی در L. A. Duggar, Vuolo و دختر خود را به تازگی با حضور در لیگ برتر فوتبال بازی کرده کاوش در این شهر ناهارخوری صحنه به عنوان به خوبی. به علاوه آنها در حال چک کردن مناطق جدید مانند سانتا کلاریتا, استودیو شهر و محله چینی ها با توجه به Duggar را Instagram posts. بر اساس سرگرم کننده به نظر می رسد او به داشتن آن نیست مانند او را از دست رفته خانواده اش در همه.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..