'در زیر عرشه Med:' هانا Ferrier نشان می دهد استرس زا ترین بخش از کار او

هانا Ferrier از زیر عرشه مدیترانه می داند باک متوقف می شود با او اگر مهمانان خوشحال نیست.

رئیس خورش سال تجربه در حال اجرا یک داخلی. او اغلب دیده می شود در زیر عرشه Med بیش از مهمانان انتظارات. اما او می داند که خواسته های بسیار بالا و او باید در بازی 24/7 در منشور است.

‘Below Deck Med:’ Hannah Ferrier Reveals the Most Stressful Part of Her Job - The Reports هانا Ferrier |چارلز سایکس/براوو/NBCU عکس بانک از طریق گتی ایماژ

او گفت شوهای Cheat Sheet در مورد آنچه باعث می شود او شغل پر استرس ترین. "شما نیاز به آماده به کار واقعا سخت و زیادی از اعتبار!" او گفت:. پس چگونه Ferrier, مقابله با استرس از اینکه رئیس خورش? به علاوه آنچه جنبه ترین استرس زا است ؟

که فوق العاده سازمان یافته است که تنها راه برای زنده ماندن

پیش بینی مهمانان نیازهای حیاتی برای ماندن جلوتر از نزاع. Ferrier می گوید که فوق العاده سازمان یافته است کلیدی برای ماندن در مسیر (و امیدوارم کاهش میزان استرس). یکی از جنبه های بینندگان ممکن است ببینید که مقدار زیادی از زمان و تلاش Ferrier قرار می دهد نسبت به نگه داشتن همه چیز سازمان یافته است.

"نگه داشتن همه چیز را در سفارش طول می کشد بسیاری از زمان و سازمان" او گفت:. "حتی با داشتن 20 نفر از پردازنده که نیاز به لباس های شسته شده انجام می شود هر روز. تاپیک کل روند که! و نگه داشتن تمام کسانی که تغذیه مردم و مشروب کابینه مواجه نگردند است که کار خود را!" Ferrier اغلب فیلم برداری شده است تقلا برای دوباره پر کردن برخی سبز و یا منابع ویژه مواد غذایی در پرواز است.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..