'در زیر عرشه Med:' آیا Kris Jenner می خواهید کاپیتان شنی است ؟

Kris Jenner نشان داد او دیوانه دریایی مهارت در Instagram او به عنوان مطرح شده در wheelhouse از یک قایق بادبانی او اجاره کرده بود.

به دنبال به طور کامل شدید مثل همیشه Jenner تا به حال یک دست بر روی کشتی را کنترل و نگه داشتن یک جفت دوربین شکاری. او می داند که این مهم است که کنترل بر ابزار و بصری آگاهی به ایمن ماندن.

‘Below Deck Med:’ Does Kris Jenner Want Captain Sandy’s Job? - The Reports Kris Jenner | رایان Emberley/amfAR/گتی ایماژ برای amfAR

همراه با تصویر او نوشت: "خوب کسی به درایو کشتی." طرفداران و دوستان در پاسخ درآمده است. "مامان!" کلی Bensimon از زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک نوشت. همچنین بازیگر ریتا ویلسون hilariously افزود: "من کاپیتان در حال حاضر." یکی نیست به هر چیزی دست در زیر عرشه رئیس خورش کیت Chastain تصویر را دیدم و تا به حال یک (خنده دار) کلمه از هشدار برای حق رای دادن کاپیتان.

"او پس از کار خود را'

Chastain نام تجاری از زبان در طنز گونه بود و مناسب برای این مناسبت است. "او پس از کار شما @capthlr @CaptSandyYawn! Chastain توییتی. کاپیتان شنی با حال خمیازه سخن گفتن از زیر عرشه مدیترانه دیدم صدای جیر جیر و نمی تواند مقاومت در برابر پاسخ.

او پس از کار شما @capthlr @CaptSandyYawn ! #BelowDeck #BelowDeckMed pic.twitter.com/z1ofHyzg6I

— کیت Chastain (@Kate_Chastain) جولای 11, 2019

خمیازه ایجاد یک ویژه moniker برای Jenner. "Kaptain," او اضافه شده به این موضوع. البته این توییت نیز باعث عین حال یکی دیگر از زیر عرشه spin-off ایده. "من می LOVEEEEEEEE برای یک #belowdeck قسمت با @KrisJenner @fayeresnick1 و @KyleRichards" یک فرد اضافه شده به این موضوع.

Jenner به نظر می رسد با داشتن زمان زندگی او به عنوان یک منشور مهمان. او نوشته چند تصاویر زرق و برق دار از یک قایق بادبانی با پوشیدن برخی از زیبا دوخته شده است.

Jenner نیست اول بیان به سعی کنید دست خود را در حرفه ای دیگر

نه این که او را آماده برای یک قایق بادبانی کاپیتان اما در خارج از شانس او می خواهم که یک معلم بزرگ در حال خمیازه سخن گفتن. خمیازه پشتیبانی و راه اندازی مشاغل بسیاری مشتاق خدمه. بنابراین اگر هر کسی می تواند راه رفتن Jenner از طریق برخی از جنبه های کار آن خواهد بود خمیازه می کشند.

Jenner نیست اولین مگا-مشهور برای یک واقعیت تلویزیونی "حرفه ای تغییر دهید." وقتی Lisa Vanderpump چپ زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز, شایعات swirled که Kyle Richards' خواهر کتی هیلتون بود به حرکت به نقطه.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..