Meghan Markle دریافت انتقادات برای نگه داشتن نوزاد مورچه: 'کودک فقیر'

Meghan Markle یک مادر جدید, و او هنوز هم یادگیری طناب از والدین. پس از مورچه تولد, Meghan انجام بهترین خود را به نگه داشتن نوزاد خود را از کانون توجه است. اما او به تازگی پا را با او در کنار کیت میدلتون و فرزند را برای حمایت از شاهزاده هری و پرنس ویلیام در چوگان بازی پادشاه از قدرت سلطنتی خیریه پولو بعد. اما طرفداران شد و سریع به اطلاع راه Meghan حمل نوزاد مورچه.

Meghan Markle Receives Harsh Criticism For Holding Baby Archie: ‘The Poor Baby’ - The Reports Meghan Markle و مورچه | حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

چوگان بازی مورچه برای اولین بار اعلام نشده ظاهر

مگان و هری را ساخته اند آن را روشن است که آنها می خواهند به فرزند خود, خصوصی ترین زندگی ممکن است. آنها تنها یک بار ظاهر با او است که زمانی که آنها در معرفی او به جهان زمانی که او دو روز است. از آن پس این دو باید نوشته شده در عکس های او را در رسانه های اجتماعی است اما بسیاری از عکس ها نیست کامل تصاویر از نوزاد (به غیر از او به تازگی منتشر شده رقص عکس). چوگان بازی کودک برای اولین بار اعلام نشده ظاهر هر چند مردم مورد سوال Meghan را می خواهید برای حفظ حریم خصوصی زمانی که او به ارمغان آورد او را در. اما چگونه می تواند جهان انتظار می رود او را به نگه داشتن او را در پشت درهای بسته در تمام زمانها است ؟

طرفداران خجالت Meghan برای ساز و برگ خود را

Meghan زمان زیادی از نقد در چوگان بازی و آن آغاز شده و با ساز و برگ خود را. او عینک یک شل, زیتون, سبز, لباس که برخی پیشنهاد به نظر می رسد مانند یک گونی. "Lovely pics اما آنچه که Meghan پوشیدن ؟ به نظر می رسد مانند یک گونی" یک کاربر نوشت. "چرا او لباس تا ؟" کاربر دیگری پرسید. معلوم نیست چرا Meghan انتخاب ساز و برگ اما برخی از مردم می آیند به دفاع از او و نشان می دهد او یک مادر که می خواست چیزی سست به احساس راحتی در جای پوشیدن لباس فرم-لباس مناسب. دیگران پیشنهاد کرد که اگر کیت پوشیده بود چیزی شبیه هیچ کس خواهد بود انتقاد از او برای انتخاب ساز و برگ.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..