چرا Meghan Markle و کیت میدلتون حضور در ویمبلدون با هم ؟

رابطه بین Meghan Markle و کیت میدلتون بوده است گیج کننده یکی از آنجایی Meghan ازدواج به خانواده سلطنتی. برخی از نشان می دهد این دو از یکدیگر متنفر شوند و در عین حال هیچ یک از آنها تا به حال به نظر می رسد به نفرت دیگر. آن را سخت به بگویید که آیا آنها بهترین دوستان است یا نه, اما ما نمی تواند کمک کند اما توجه کنید که مگان و کیت به نظر نمی رسد در ویمبلدون هم در این سال راه آنها در سال گذشته است. چرا ؟

Why Didn’t Meghan Markle and Kate Middleton Attend Wimbledon Together? - The Reports Meghan Markle و کیت میدلتون حضور در ویمبلدون در سال 2018 است. | Karwai Tang/WireImage/گتی ایماژ

کیت و مگان برای اولین بار ظاهر به عنوان در قوانین صورت گرفت در ویمبلدون سال گذشته

مگان تنها رسما پیوست خانواده در مارس سال 2018 و در حالی که کمی سلطنتی شایعات بودند هیچ جا یافت می شود. مگان و کیت ساخته شده و اولین حضور خود را به عنوان در قوانین و هم در ویمبلدون در سال 2018 و همه آنها لبخند در طول مسابقات تنیس. آنها به نظر می رسد به واقعا لذت بردن از هر شرکت دیگر اما در جایی در امتداد خط خشن شایعات آغاز شده است که دو زن بود وحشتناک یک رابطه است. هیچ کدام از این شایعات ثابت شده است هر چند کیت و مگان به نظر نمی رسد به صرف زمان بیش از حد با هم.

این دو به نظر می رسد به طور جداگانه

در این سال هم زنان بودند در ویمبلدون — اما نه با هم. به جای کیت وارد روز دوم ویمبلدون در کنار دو, انگلیسی, بازیکنان تنیس, کتی Boulter و آن Keothavong. مگان از سوی دیگر حضور ویمبلدون و همچنین, اما ما او را نمی بینم تا چند روز بعد زمانی که او نشان داد تا به تماشای سرنا ویلیامز بازی. Meghan با حضور در این رویداد در کنار دو, دوستان, از, کالج, Genevieve Hillis و لیندسی راث. این درام با Meghan حضور در گرفت که بدن او گارد گزارش خواسته BBC خبرنگار سالی جونز که به عکس های دوشس. خبرنگار سپس به نشان می دهد که مگان و هری فکر می کنم از خود را به عنوان مشاهیر به جای royals انجام وظایف سلطنتی.

Piers Morgan پیام برای Meghan Markle زیر اخیر ظاهر در ویمبلدون #[email protected] pic.twitter.com/ga0IxqaIQi

— صبح بخیر بریتانیا (@GMB) 9 ژوئیه سال 2019
برخی از مردم تا به حال یک مشکل عمده با Meghan Markle عکس ممنوعیت.

شده اند می تواند چیزی به عنوان ساده به عنوان یک تعارض برنامه ریزی

به همین دلیل مگان و کیت نمی حضور در این رویداد با هم می تواند به عنوان ساده به عنوان یک برنامه ریزی جنگ است. Meghan احتمال می خواستم برای حضور در ویمبلدون به پشتیبانی سرنا ویلیامز, اما ممکن است کیت نمی تواند حضور سرنا بازی با توجه به برنامه ریزی است. زنان ممکن است فکر می کنند و از بهترین آنها را برای شرکت به طور جداگانه. دو خال خال شد با هم تنها چند روز بعد زمانی که آنها هر دو حضور پادشاه قدرت سلطنتی خیریه پولو روز را با فرزندان خود را. هنوز هم وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه بد خون بین زنان با وجود آنها نیست حضور در ویمبلدون با هم.

کیت تا به حال چیزی جز هیجان برای مگان که او به هنگام تولد

زمانی که مگان تولد, شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون خواسته شد با مطبوعات در مورد افکار خود را. این دو به نظر می رسید بیش از ماه در مورد مگان و شاهزاده هری جدید یکی از کوچک و کیت گفت که ممکن است یک زمان زیادی برای استقبال از یک نوزاد (کیت پدر شارلوت هم متولد شد در ممکن است). زنان به نظر می رسید برای لذت بردن از روز خود را با هم در چوگان بازی و برای یک بار همه چیز به نظر می رسد به رفتن هموار درون خانواده سلطنتی است. اما که متوقف نشده مردم از انتخاب از یک طرف بین مگان و کیت.

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..