آیا پرنس هری, و Meghan Markle مربوط به آمریکایی ها بیشتر از مردم فکر می کنم ؟

Meghan Markle درمان شده است به شدت توسط مطبوعات از همان ابتدا از رابطه او با شاهزاده هری. در حالی که آن را سخت به دقت اشاره کردن که چرا Markle می شود چنین رفتار خشن در حالی که دیگر زنان سلطنتی مانند کیت میدلتون برگزار می شود و در جمله بالا توجه است که یک بیت از یک رمز و راز این امکان وجود دارد که جداول شروع خواهد شد به نوبه خود در حال حاضر که Markle جدید است ،

Meghan Markle و همچنین شوهرش پرنس هری اثبات شده است خود را به بیشتر relatable از همیشه در حال حاضر است که آنها را یک کمی جدید بسته نرم افزاری از شادی و همراه با پدر و مادر.

این زوج سلطنتی بیس بال بازی گریز

Do Prince Harry and Meghan Markle Relate to Americans More Than People Think? - The Reports هری پاتر و شاهزاده دوک ساسکس و مگان, Duchess of Sussex | Dan Istitene – استخر/گتی ایماژ

شاهزاده هری و Meghan Markle استقبال پسر خود را, مورچه, Harrison, on May 8. اگر چه پدر و مادر جدید حفظ شده است نسبتا پایین مشخصات پس از تولد نوزاد آنها پا را یک یا دو بار به را انتخاب كرد ، آنها لذت می برد خود را بعد از به تازگی حضور در یک بازی بیس بال در لندن است. در حالی که در بازی آنها در پیوند با دیگر مسئولین و همچنین بازیکنان و پیدا کردن دوستان جدید و تحسین است.

بنا به گزارش پرنس هری بستری برای برخی از پدر و مادر دیگر در حالی که در بازی و گفت که او و Markle شد و دوره نقاهت بعد از یک شب بدون خواب. هنگامی که زن و شوهر سلطنتی بازدید بازیکنان در ستاره شرق, Red Sox pro Mookie بتی به شوخی گفت Markle که اجداد خود هستند از همان منطقه آلاباما ساخت آنها اقوام دور.

Markle رو در در سرگرم کننده با اذعان به شوخی و بتی احساس به اندازه کافی راحت با او به اضافه کردن "ما خانواده به نحوی." شاهزاده هری پیوست لحظه سرگرم کننده و پرسید: اگر هر کس دیگری می خواست به ادعا می شود مربوط است. پس سفر خود را با Red Sox تیم بیس بال زن و شوهر متوقف به چت با رقیب تیم یانکی ها و استعداد بیس بال نیوجرسی برای نوزاد مورچه از این تیم است.

همه در همه, سفر به نظر می رسید که نه تنها سرگرم کننده بزرگ برای پدر و مادر جدید ارائه شده اما مردم با یک فرصت برای دیدن آنها را فقط به عنوان به طور منظم مردم است.

شاهزاده هری عادی مستعار برای Markle

مورچه روز بزرگ! Meghan Markle و شاهزاده هری پسر رقص در نمازخانه خصوصی https://t.co/VeL9r0Mh1t

— مردم (@مردم) 6 جولای 2019

حتی اگر رسانه ها به نظر می رسد مصمم به تصویر بکشد Markle به عنوان یک خواستار, سردستهزنان خواننده اپرا در حقیقت به نظر می رسد بسیار دور از آن است. شاهزاده هری حتی بسیار عادی نام مستعار برای همسر خود که در تضاد مستقیم به تصویر است که مطبوعات تلاش می کند به رنگ ،

در اوایل سال 2018 پرنس هری می تواند شنیده تماس خود را پس از آن-نامزد با نام مستعار "مگ" را به عنوان او تلاش می کند تا او را به راه رفتن به سوی او در شلوغ رویداد.

همانطور که برای Markle او شناخته شده است به مراجعه به شاهزاده هری "عشق من" شایان ستایش نشانه آن است که این دو واقعا عاشق یکدیگر.

Meghan Markle و شاهزاده هری عاشق فیلم های دیزنی

در اینجا به یک روز خجسته tommorrow برای ساسکس خانواده است.
یک نقطه عطف مهم برای استاد مورچه و فوق العاده ocassion برای خانواده و دوستان-Elizabeth#مورچه#رقص pic.twitter.com/0kjVzIBOq9

— ساسکس سلطنتی (@SussexRoyal_) 5 جولای 2019

شاهزاده هری و Meghan Markle زندگی می کنند ممکن است در طرف دیگر از حوضچه اما سلیقه های خود را در سرگرمی تمایل به فیلم های آمریکایی است. در WellChild جایزه رویداد در اواخر سال 2018 پرنس هری خواسته شده بود توسط یک کودک چه مورد علاقه خود را فیلم دیزنی است.

گربه وحشی, سلطنتی و همسر جدید خود را پاسخ داده حق دور, لیست برخی از مورد علاقه های کلاسیک دیزنی – فیلم آن را به عنوان معلوم پرنس هری فن عظیمی از شیر شاهدر حالی که Markle عاشق پری دریایی کوچک. این زوج همچنین گفت که هر دو آنها واقعا لذت بردن از Moana و Zootopia.

اگر چه این ممکن است در حالی که برای درک عمومی از Meghan Markle به تغییر به طور قابل توجهی لحظات کمی مانند این می تواند کمک به منتقدان متوجه است که Markle است که فقط یک فرد عادی مانند هر کس دیگری – البته یک زندگی فوق العاده ای.

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..