نشان داد: این متن Meghan Markle ارسال به دوستان پس از او به ملاقات شاهزاده هری

به نظر می رسد مانند دیروز که شاهزاده هری و Meghan Markle بودند در محراب آماده به می گویند "من" در اسراف مراسم در کلیسای سنت جورج, کلیسای کوچک. سریع به جلو از یک سال و در حال حاضر-دوک و دوشس Sussex, استقبال از اولین فرزند خود نوزاد مورچه.

فقط در مورد هر حرکت و شوهر ساخته شده است که پس از روز عروسی خود شده است تماشا اما ما فقط باید کمی اطلاعات در مورد مراحل اولیه داستان عشق خود. در حال حاضر Markle دوست, انگلیسی, مجری تلویزیونی Lizzie Cundy آشکار است که چه چیزی بازنشسته بازیگر پیامک او بعد از ملاقات سلطنتی به علاوه آنچه Cundy فکر می کند در مورد این بحث که Markle اجتماعی است بالا رونده.

Revealed: This Is the Text Meghan Markle Sent To Her Friend After She Met Prince Harry - The Reports Meghan Markle و پرنس هری | Dan Kitwood/گتی ایماژ

When Harry met Markle

Markle و شاهزاده هری ملاقات در ماه جولای سال 2016. در طول مصاحبه مشترک خود را زیر اعلام نامزدی این جفت ارز نشان داد که آنها توسط یک دوست مشترک.

سابق لباس ستاره گفت که او نمی دانید که بسیار در مورد شاهزاده زمانی که او موافقت کرد برای رفتن در تاریخ با او و تنها خواسته او دوست "خوب است که او خوب است؟"

مطبوعات به زودی در مورد آموخته های خود را عاشقانه و یکی دیگر از Markle را بگیرید و یاد دهید او را فرستاده یک پیام متنی برای پیدا کردن اگر همه چیز او تا به حال شده است که شنیدن درست بود.

چه Markle پیامک Cundy

Revealed: This Is the Text Meghan Markle Sent To Her Friend After She Met Prince Harry - The Reports مجری تلویزیون لیز Cundy | Mark R. میلان/گتی ایماژ

Cundy گفت: خورشید افسانه دیجیتال است که پس از او پیدا کردن آنها هم او بلافاصله پیامک Markle.

"هنگامی که من شنیده ام در مورد هری 'من گفت: چه گرفتن,'" Cundy به یاد می آورد و اضافه کرد که Markle پاسخ در توافق نوشتن "" آره, من می دانم!'"

Cundy همچنین نشان داد که آمریکایی ستاره تلویزیونی علاقه مند شده بود در قدمت یک مرد انگلیسی.

"ما هر دو تا به حال breakups و یک بیت از یک گذشته بود و او درخواست بسیاری از سوالات در مورد معدن" Cundy توضیح داد. "او می خواست بچه ها و او نمی خواهد ذهن یک فارسی مرد."

Revealed: This Is the Text Meghan Markle Sent To Her Friend After She Met Prince Harry - The Reports شاهزاده هری و Meghan Markle | پیتر NICHOLLS/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Cundy نیز خواسته شد آنچه که او در مورد همه پچ پچ که Markle چیزی بیش از یک اجتماعی کوهنورد.

"مردم می گویند او یک اجتماعی کوهنورد اما شما می خواهید به کسی نگاه مردم به شما افتخار می کنیم به بازوی," Cundy گفت. "اما من فکر می کنم خوب برای او را به حال گرفتن از قرن."

اخیر انتقاد

Markle مورد انتقاد قرار گرفته به تازگی برای انتخاب به خصوصی برای مراسم تعمید ونامگذاری بچه مورچه و همچنین رفتار او در ویمبلدون زمانی که او تا به حال امنیتی هشدار می دهند تماشاگر را به هر عکس از او.

بازیگر تاتوم اونیل که قبلا ازدواج به تنیس حرفه ای John McEnroe, ابراز ناامیدی او با چه Markle عمل در ویمبلدون.

"اگر شما فکر می کنم پرنسس دایانا و چگونه کاملا فراگیر او بود و او هرگز هر کسی به نوبه خود به دور. من خیلی امیدوارم که برای مگان — من می خواستم او را به آینده پرنسس دیانا" اونیل گفت. "به نظر می رسد مانند آن است که همه در مورد او. این واقعا ناراحت کننده من. به یک محافظ عضله کسی, من فقط فکر می کنم آن را طوری رنگ ورو رفته."

ادامه مطلب: دلیل واقعی سلطنتی مراقب عصبانی هستند شاهزاده هری و Meghan Markle بود خصوصی رقص برای مورچه

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..