Meghan Markle بزرگترین منتقد 'متاسفم" او بود مامان-خجالت برای برگزاری مورچه ناشیانه

Meghan Markle رو یک مقدار عادلانه از مادر شرمندگی زمانی که بسیاری از انتقاد از راه او برگزار شد و نوزاد مورچه در طول شاهزاده هری اخیر خیریه چوگان بازی. یکی از بزرگترین منتقدان این است که دفاع از او گفت که او احساس می کند متاسفم برای Markle پس از مردم حمله کرده اند توانایی های خود را به عنوان یک مادر جدید.

Meghan Markle’s Biggest Critic ‘Felt Sorry’ She Was Mom-Shamed for Holding Archie Awkwardly - The Reports Meghan Markle و مورچه هریسون Mountbatten-ویندزور | Samir حسین/WireImage

Markle مامان-خجالت برای بی دست و پا راه او برگزار مورچه

بسیاری از منتقدان فکر می کردم که Markle شبیه او تا به حال کمتر از امن نگه دارید و بر روی نوزاد مورچه در حالی که در چوگان بازی با یک ترول نوشتن در Instagram: "چند nannies" فراموش "را به او میآموزد که چگونه به بهترین نگه داشتن یک نوزاد" و دیگران ادعا می کنند که کودک گردن و بدن نیست به درستی پشتیبانی می کند.

معلوم Markle انجام نمی دهد هر چیزی اشتباه است با دکتر جن تراختنبرگ یک هیئت مدیره گواهی پزشک متخصص اطفال و نویسنده متخصص اطفال در جیب شماگفتن امروز پدر و مادر: "هیچ یکی از راه های مناسب برای نگه داشتن یک نوزاد. شما می خواهید مطمئن شوید که کودک امن است و این دقیقا همان چیزی Meghan انجام شد. او را نگه داشتن او را محکم با دو اسلحه. او گریه نمی کند و او را ناراحت کننده است."

دکتر David L. Hill, متخصص اطفال و نویسنده از پدر و مادر مانند یک حرفه ایموافقت کرد, امروز گفتن پدر و مادر: "من تصور می کنم که مردم نگران بودند که او نمی cradling سر نوزاد به اندازه کافی. اما در کل در دو ماه سن دارد و به اندازه کافی سر کنترل است که شما لازم نیست که به طور مداوم گهواره سر."

Meghan Markle’s Biggest Critic ‘Felt Sorry’ She Was Mom-Shamed for Holding Archie Awkwardly - The Reports پرنس هری, Meghan Markle, و مورچه | Chris Jackson/گتی ایماژ

Piers Morgan دفاع Markle

مورگان است که آوازی در مورد دوست نداشتن خود را از Markle در واقع صحبت کرد تا برای دوشس. در مقاله ای نوشت برای ایمیل های روزانه او اشاره کرد: "عجیب و غریب احساسات غلبه من صبح: در واقع من احساس متاسفم برای Meghan Markle. به عنوان من روشن ساخته شده است شاید بیش از حد بسیاری از بار من یک فن بزرگ از من یک بار از او گستاخانه ارواح من پس از او به ملاقات شاهزاده هری."

او ادامه داد: "اما زمانی که من به عنوان خوانده شده باطل واکنش به عکس از او ناشیانه او را حمل نوزاد جدید پسر مورچه در چوگان بازی, یک تعجب آور اضطراب سخت و ناگهانی از همدردی welled درون من. او تنها یک مادر برای یک چند هفته."

مورگان می توانم درک چرا Markle ممکن است کودک را نگه دارید و تسلط فقط رتبهدهی نشده است, و اشاره کرد: "زمان آن طول می کشد و بسیاری از آزمون و خطا برای آشنایی با نحوه به راحتی مراقبت از یک نوزاد است. من مطمئن هستم که وجود دارد مقدار زیادی از تصاویر مشابه از من در خانواده archives داشتن مسائل مشابه حمل من پسر اول به دنیا آمد."

او ادامه داد: "اما در زمان دختر من وارد 20 سال بعد من می تواند او را حمل خواهم با کسب و کار مانند ظرافت مری پاپینز."

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..