شاهزاده هری و Meghan Markle آشکار نوزاد مورچه نقطه عطف: آنچه که به آنها گفته Beyonce و Jay-Z در 'شیر شاه' Premiere

مکالمه بین شاهزاده هری, Meghan Markle, Beyonce و Jay-Z در شیر شاه premiere شامل مختصری به روز رسانی در نوزاد مورچه آخرین نقطه عطف. طرفداران نمی تواند کمک کند اما توجه کنید که چگونه شایستگی آن را به شاهزاده هری پرتو خود را در مورد پسر بچه کوچک است. مورچه تنها ممکن است یک زن و شوهر از ماه, اما او در حال حاضر نگه داشتن سر خود را.

Prince Harry and Meghan Markle Reveal Baby Archie Milestone: What They Told Beyonce and Jay-Z at ‘The Lion King’ Premiere - The Reports پرنس هری, Meghan Markle, Beyonce و Jay-Z | Niklas هلی n-WPA استخر/گتی ایماژ

زمانی که Markle ملاقات بیانسه

بسیاری از طرفداران تماشا نشست بین Markle و بیانسه و بیش از بیش تلاش برای خواندن لب خود را و خاص است که بیانسه استقبال Markle با تماس او را "شاهزاده خانم من."

سلطنتی خبرنگار Rebecca English حال حرکت شبیه چمچه زنی در گفتگو با این حال اشاره کرد که پس از زنان مشترک آغوش بیانسه گفت که "عزیزم بسیار زیبا" و اضافه کرد "ما به عشق شما بچه ها."

Jay-Z در آغوش گرفت Markle و همچنین تبریک و شوهر در نوزاد خود را پس از آن هری استقبال بیانسه با یک بوسه بر هر گونه و در آغوش گرفتن قبل از تکان دادن Jay-Z به دست.

شاهزاده هری شنیده می شد گفت: "شما بوده ام به جای شلوغ" قبل از Jay-Z به او گفت: "تبریک تولد نوزاد خود را."

من احساس این چیزی است که شما ممکن است hVe شده است انتظار برای دیدن pic.twitter.com/eICJgwlrJk

— Rebecca English (@RE_DailyMail) 14 ژوئیه 2019

شاهزاده هری به اشتراک گذاشته یک نوزاد مورچه به روز رسانی

به عنوان یک پدر و مادر جدید پرنس هری و Markle نیست منحصر به فرد در شور و هیجان خود را بیش از نوزاد جدید خود را و هری سریع برای به اشتراک گذاری است که مورچه کردم یک مهارت جدید -- او می تواند نگه دارید سر خود را.

یکی از طرفداران به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از تعامل در Instagram اشاره کرد در این عنوان: "کمی مورچه است, نگه داشتن گردن در حال حاضر او را برکت دهد! هری تقلید مورچه بیش از حد. سپس هری شروع به زمزمه پس از آن من فکر می کنم هری تشکر شده Carters برای ادای احترام به Meghan در جایزه بریت."

Jay-Z مشترک برخی از مشاوره عالی

در طول رابطه جنسی صحبت در مورد پدر و مادر و Jay-Z به حال یک بیت از مشاوره به پدر و مادر جدید است که بسیار جامد است. با توجه به انگلیسی, Jay-Z گفت: زن و شوهر: "بهترین توصیه من می توانم شما همیشه پیدا کردن برخی از زمان برای خودتان."

شاهزاده هری نیز خواسته زن و شوهر در مورد دوقلوها مولانا و آقا با بیانسه و اشاره کرد: "آنها در اینجا نیست. آنها نمی آیند در هر سفر. ما در سمت چپ آنها را در خانه. آنها را دوست دارم به اینجا بوده است."

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..