Montag هایدی از ام تی وی را 'تپه: جدید آغاز" مذاکرات در مورد داشتن چندین جراحی پلاستیک در 23 سال

تپه: آغازی جدید' Montag هایدی و به تازگی افتتاح شد تا در مورد تحت 10 عمل جراحی فقط در یک روز, با توجه به امروز. او و همسرش اسپنسر پرات در مورد آنچه Montag تا به حال از طریق به بهبود می یابند.

Heidi Montag of MTV’s ‘The Hills: New Beginnings’ Talks About Having Multiple Plastic Surgeries at 23 Years Old - The Reports Montag هایدی | David Crotty/پاتریک McMullan via Getty Images

تلاش برای کامل

با توجه به مردم MTV واقعیت ستاره در حال حاضر رفته زیر تیغ برای بزرگ کردن سینه و بینی شغل در سال 2007. "در سه سال گذشته من فکر می کردم در مورد آنچه باید انجام شود" Montag گفت: مردم در سال 2010. "من کاملا فراتر از وسواس."

بنابراین وسواس که او تحت 10 روش در یک روز در سال 2010 از جمله یک مینی لیفت ابرو, بوتاکس, بینی, تجدید نظر, تزریق چربی, چانه, کاهش, گردن, لیپوساکشن, گوش سنجاق پستان, سینه تجدید نظر لیپوساکشن در پایین تنه و باسن تقویت.

پس از آن Montag گفت: مردم او خوشحال بود با این نتایج و در عین حال در حال حاضر برنامه ریزی های بعدی او عمل جراحی است. "فکر می کنم در مورد صنعت من در تلاش برای رفتن به. من رویای نهایی است که به یک ستاره پاپ," او گفت: در آن زمان. "من در رقابت با بریتنی Spearses جهان – و زمانی که او در او نخست آن جاذبه جنسی او که به فروش می رسد. بدیهی است که به نظر می رسد موضوع

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..