تشکر. Moulton در مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان چه بایدن ستم در بحث

  • by POLITICO Staff , Aug 10, 2019
  • 6
Rep. Moulton on Trump voters, what Biden did wrong in the debate - The Reports

Rep. ست Moulton صحبت سیاسی جمعه به عنوان بخشی از یک سری از مصاحبه با دموکرات ها به دنبال به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است.

در اینجا کلید گزیده ای از این ساعت-مکالمه طولانی با دموکرات ماساچوست:

چرا او را در حال اجرا


"2016, من فکر می کنم یک هشداری برای من در راه است که آن را یک زنگ خطر برای بسیاری از آمریکایی ها. و به من گفت: شما می دانید, آن را به اندازه کافی نه تنها برای انجام یک کار خوب برای من, منطقه, من قصد دارم به سعی کنید به تغییر کنگره است. و من سوار بر این در خدمت امریکا ابتکار جایی که من رفت و به طور فعال در تلاش برای جذب, حمایت از مربی و کمپین یک دسته از جانبازان همکار در حال اجرا در خانه های کلیدی مناطق در سراسر کشور...

و ...که تجربه به من بخش هایی از کشور که بسیاری از دموکرات ها نمی رویم و...اما اینها برخی از مکان های که ما نیاز به شروع به پیروزی اگر ما در حال رفتن به نه تنها به نفع کاخ سفید اما پیروزی سنا اگر ما در حال رفتن به نگه داشتن به اکثریت است که ما در خانه است. و پس از آن من را در ارتباط با بخشی از آمریکا است که من فکر می کنم بسیاری از دموکرات ها همیشه نمی بینم.

و این یکی از دلایل -- آن را نه تنها دلیل — اما این یکی از دلایلی است که چرا من فکر می کنم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به یک مقدار زیادی سخت تر به ضرب و شتم از بسیاری از دموکرات ها فکر می کنم. من فکر می کنم این است برای رفتن به یک سخت انتخابات. من امیدوارم که من اشتباه می کنم. من امیدوارم که هر یک از 24 از ما یا 25, هر آنچه در آن است می توانید او را ضرب و شتم. اما من مطمئن نیستم که این مورد است. و این که اساسا این است که چرا من در این مسابقه است. من فکر می کنم این بهترین راه است که من می تواند در خدمت کشور امروز. این بهترین راه من می تواند حتی در خدمت من ترکیبات در ماساچوست چرا که ما باید به ضرب و شتم این رئیس جمهور."


در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن


"من مطمئن هستم که وجود دارد بهتر فویل از یک جوان مبارزه با جانباز برای یک مرد است که گریختم جنگ و در عین حال ادعا می شود یک وطن پرست با در آغوش گرفتن پرچم. به همین دلیل من اینجا هستم."

در اقتصاد


"بسیاری از مردم در حزب ما در حال حاضر در حال تلاش برای گودال بخش های مختلف اقتصاد ما در برابر هر یک از دیگر. شما می دانید, آن را آسان برای مرتب کردن بر اساس انتخاب بوگی مردان است. اما...ما نه اقتصاد سوسیالیستی. ما یک اقتصاد سرمایه داری. ما رو به رشد اقتصاد ما رو به بحث در مورد چگونه ما می تواند به رشد اقتصاد و ایجاد شغل. ما باید به بحث در مورد چگونه ما می تواند حرکت کشور رو به جلو نیست وانمود کنید که همه این مشاغل تولیدی در حال رفتن به فقط می آیند. من فکر می کنم ما نیاز به بحث در مورد اقتصاد بسیار, در, شما می دانید, نرم افزار-شغل نوع راه است. شاید شما می شنوید که مردم از انجام این کار, اما من آن را نمی شنوند تا آنجا که من فکر می کنم ما نیاز داریم. من فکر نمی کنم دموکرات ها صادقانه باید مقدار زیادی از اعتبار در اقتصاد است. و من فکر می کنم که یکی از مشکلات ما است."

در اولین مناظره


"من فکر می کنم که وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی است که مردم در زمان دور از بحث چند چیز است. که یکی از آنها این است که ما باید بسیار با استعداد ، شما می دانید که ما باید برخی از دیدگاه های واقعا بزرگ وجود دارد. برخی واقعا چشمگیر مردمی با ایده های بزرگ است. اما هیچ سوالی وجود دارد که یک نوع از تکان خوردن به سمت چپ. آن را مانند یکی از آن لحظات که در آن شما در Amtrak به نیویورک و ناگهان همه از یک قطار فقط تکان, 'عیسی.' همه ما می دانیم که.

و من فکر می کنم نکته دوم که من دیدم ... بزرگ تیتر بود فقط هریس در مقابل بایدن. و شما می دانید من نمی دانم چرا بایدن نیست فقط می گویند — و نگاه من ارزش او به عنوان یک مربی و دوست او یک مرد بزرگ — اما چرا او فقط بگو: اگر من به شما جرم من متاسفم. شما می دانید که من در تلاش بود برای این بود که بگویم که در سنا به عنوان من و شما هر دو می دانیم که گاهی اوقات شما را مجبور به کار با شما اختلاف نظر دارند ، و سپس با آن انجام می شود. به جای آن ما تا به حال این, شما می دانید بحث در مرحله پس از همه پوشش رسانه ای پس از آن هش که یک رای که بایدن در زمان قبل از من متولد شد. که حرکت حزب رو به جلو است. نه, که حرکت کشور رو به جلو است."

در اختلافات در حزب


"وجود دارد مثل نوع دو گروه مختلف من دیدم مردم در مرحله — وجود دارد بسیاری از راه های مختلف شما می توانید آن را شکستن. اما یک گروه می گوید: "خوب این خیلی پیچ ما باید به طور کامل منفجر کردن امریکا و بازسازی آن از پایه.' شما می دانید و این یک نوع سوسیالیستی بال و فلان چیز. من فکر نمی کنم که درست است. من فکر می کنم امریکا یک کشور بزرگ آن را همیشه عالی کشور است. اما ما نیاز به به روز رسانی.

وجود دارد یکی دیگر از افرادی که می گویند " اوه, ما فقط در حال رفتن به رفتن به راه همه چیز بودند.' منظورم این است که تقریبا هر نامزد دیگر, که منتشر شد, سیاست خارجی چشم انداز گفته است که. آنها فقط گفت: من فکر می کنم به معنای واقعی کلمه هر نامزد دیگر, سیاست خارجی چشم انداز است که فقط " من شما می دانید مغلوب ساختن پیشی جستن شکستن ناتو ما نیاز به بازگرداندن ناتو است.' خوب ناتو مربوط نیست در حال حاضر از آنجا که روسیه در حال حمله به ما در راه است که ناتو هرگز پیش بینی شده است. به طوری که به اندازه کافی خوب نیست. آنچه ما نیاز داریم این است که به طور کامل واگرد ما پایه و نه به عقب. اما مانند یک به روز رسانی, شما می دانید, ما نیاز به یک به روز رسانی. آن را مانند در حال اجرا بر روی ویندوز 95 و ما نیاز به یک به روز رسانی در اینجا. و من نمی بینم که نظر واقعا نمایندگی یا من نمی بینم که نظر ارائه شده در مرحله."

در مالیات


"من اعتقاد ندارم که همه مردم ثروتمند بد, شما می دانید, 'میلیاردرهای بد هستند و ما فقط نیاز به گرفتن تمام پول خود را و آن را به فقیر.' من معتقدم که هر کسی باید پرداخت سهم عادلانه خود را. و زمانی که آمازون پرداخت منظورم اینه که آیا کسی پرداخت صفر دلار در مالیات سال گذشته ؟ چگونه بسیاری از شما با استفاده از آمازون ؟ همه شما مناسب است ؟ وجود دارد هر کسی که نمی, از اعتراض ؟ من می خواهم به تحت تاثیر قرار. بدون ما همه معتاد به آمازون همه ما از آن استفاده کنید. و فقط فکر می کنم در مورد این واقعیت ساده است که هر یک از ما پرداخت بیشتر مالیات به دولت فدرال از آمازون. که آجیل. منظورم این است که من منطق اقتصادی. من گرفته ام اقتصاد است. اما آن را تنها عادلانه نیست. آن را فقط به آجیل. و این نوع تغییر که من فکر می کنم مردم واقعا در نه فقط هر دو طرف مرتب کردن بر اساس از همه طرف راهرو به توافق برسند.

اما این به آن معنا نیست کاملا upending اقتصاد ما. این به آن معنا نیست انجام کارهایی که صدا واقعا خوب مانند یک مالیات بر ثروت — که من در واقع مانند اساسا موافق با اصل است. اما واقعیت ساده این است, سعی شده است, و آن کار نمی کند. مانند آن را نمی, شما نمی توانید شما نمی توانید آن را انجام دهید. پس نمی چسبد امید خود را در این خیالی قصد دارد که جامعه کسب و کار فقط رد زیرا آنها می دانند که آنها درست نیست."

در مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان


"آنها مانند, 'ست چه جایگزین ؟ شما می دانید شما دموکرات ها می خواهند برای ما تبدیل به یک اجتماعی کشور سوسیالیستی کشور است. شما می دانید شما دموکرات ها می خواهند به صورت کاملا ضعیف در دفاع ملی.' منظورم این است که چرا از آن بسیار مهم است که — من فقط فکر می کنم کسانی که در موقعیت اشتباه هستند اما آن را نیز فقط در شرایط مانند داشتن یک عملی سیاسی آینده در اینجا. من فکر نمی کنم کسانی که مناسب موقعیت.

و بنابراین نظر من این است که ... من فکر می کنم بسیاری از دموکرات ها فکر می کنم که این تهمت رای دهندگان آنچه ما باید انجام دهیم این است که ما فقط نیاز به آموزش آنها. و ما در حال رفتن به آن را از طریق سر خود را که این مرد یک پسر بد.' خوب مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان هستند نه احمق. همه حق ما نیازی به آمریکا اخلاقی آموزش و پرورش است. آنها می دانند که او یک احمق ... و آنها فقط گفت: "حتی اگر او یک احمق من دوست دارم آنچه که او انجام" یا " او بهتر از جایگزین, بنابراین من قصد دارم به او رای.'


اخلاقی انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن


"هنگامی که ما در حال تلاش برای برنده شدن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان در انتخابات عمومی ما نمی توانیم در این اخلاقی جنگهای صلیبی. چون ما فقط مردم هستند مانند 'من استراحت بدهد. الف) آنچه در مورد کلینتون?' اما آنچه که آنها واقعا و گفت: "من آن را دریافت کنید من که این مرد غیر اخلاقی است. من از رای دادن به او به هر حال از آنجا که شما نمی دهد یک جایگزین بهتر است.' و وجود واقعی استکبار در میان بسیاری از دموکرات ها در تفکر است که همه این افراد فقط می خواهم مثل احمق سیاست عاقلانه بلکه احمق اخلاقی-حکیم است."

در پاسخ به تهمت


"من فکر می کنم آنچه شما نیاز به انجام است که شما می دانید مانند پانچ او در بینی و سپس حرکت. مانند زمانی که او شکایت در مورد مولر تحقیق که بزرگترین جادوگر شکار در تاریخ آمریکا من فقط گفت: "به عنوان یک نماینده از, Salem, Massachusetts, من می توانم به شما اطمینان دهم این غلط است" و پس از آن حرکت می کند. و سپس بحث در مورد چگونه شما در حال رفتن به کشور است.

...یکی دیگر از راه برای پاسخ به این witch hunt' چیزی خواهد بود 'بدون کشیدن مو من خارج است. این درست نیست. در ویکیپدیا نگاه کنید مانند دانشنامه بریتانیکا.' من احساس می کنم که پاسخ ما زیادی است. خوب فقط آرام آرام. او یک احمق. او یک ادم سفیه و احمق فقط مردم یادآوری کند که این مورد است. اما ببینید در اینجا دیگر مشکل با کشتی قطعه. این درست نیست که این باعث می شود شما نگاه کنید بد نیست, آن است که واقعا توهین آمیز به هواداران خود. مانند اگر شما فقط بگو نگاه, هیچ, Salem, رها کردن آن را ندارد. درسته ؟ ' و پس از آن حرکت می کند و سپس از مردم که به او رای دادند هستند مانند 'Eh خوب است که یک نقطه خوب است.' مانند " من مثل این مرد.' در حالی که اگر شما در این مدت شما می دانید اخلاقی جنگهای صلیبی در مورد آنچه که یک مستبد او است و هر چیز دیگری...پس چگونه می توانم به شما فکر می کنم که باعث می شود مردم احساس کنند که رای برای مرد ؟ و برخی از این افراد هستند که ما نیاز به پیروزی."

در بحث قوانین


"آیا این بهترین روند برای انتخاب بهترین نامزد را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که شما حذف شدند — در اول بحث — شما حذف شدند تنها فرماندار از دولت است که نسبت ناروا به دست آورد و تنها مبارزه با veteran

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..