MTV 'یکی هستید؟' فصل 8 قسمت 4: سوم گریز تاریخ و عجیب و غریب مدل

در یکی هستید ؟ فصل 8 قسمت 4, تک رفت و در گریز از تاریخ و Basit انداخت جنسیتی خم های عجیب و غریب مدل. کای و جینا را پرشور ترین اتصال از هر کسی در خانه است. اما بر اساس تعداد دانه های برف را احساس نمی کند مانند آنها مطابقت کامل. علاوه بر این, Basit همچنان به دنبال Jonathan آورده و او را از پوسته خود را در طول پارگی کیسه آب. در نهایت نور و کهربا دیگر "زن و شوهر" را در خانه ظاهر خوبی انجام می دهند اما چه اتفاقی می افتد زمانی که کهربا در رفت و گریز تاریخ بدون Nour? نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن!

MTV ‘Are You the One?’ Season 8 Episode 4: Third Getaway Date and Queer Prom - The Reports یک فن دارای یک خال کوبی موقت از MTV لوگو در MTV EMA 2015 – نمای فوری در MTV EMA 2015 در Mediolanum فروم در اکتبر 25, 2015 در میلان, ایتالیا.

که موفق به گریز از چالش ها در 'یکی هستید؟' فصل 8 قسمت 4?

تولید زمان سنجی از تک آهنگ در خانه کسی که دو مطلوب ترین. کهربا و جینا بيشترين آرا احتمالا به این دلیل که آنها در حال حاضر "همراه است." برای گریز از چالش های دیگر تک کلمات انتخاب شده و pieced با هم بهترین خط وانت برای دو دختر. جینا و کهربا و سپس انتخاب خود را مورد علاقه دو خطوط و کسانی که شش مجرد که شرکت در آینده گریز تاریخ. نور کهربا "فانتزی" در حال حاضر شروع به حسادت و گفت: شرکت کنندگان دیگر آنها "می توانید نگاه کنید اما نمی توانید لمس کنید."

سریعترین راه برای جینا قلب است که از طریق معده او! #AYTO pic.twitter.com/TVrYw68P2M

— #AYTO (@AREUTHE1) جولای 11, 2019

کهربا انتخاب Kari خط به دلیل آن را شامل دو چیز مورد علاقه: "لیسیدن" و "دیوانه". او همچنین منتخب پیج دلیل است که او در بر داشت آن را خنده دار. جینا برداشت کای را به دلیل آن را شامل کیک که کای می دانستند و به عمد انتخاب شده حتی اگر آنها فقط "را شکست." جینا همچنین انتخاب رمی است که به قلاب تا با کای در اول شب و جینا ساخته شده با او پس از بحث با کای شب قبل از. برای گریز از تاریخ این گروه در زمان قایق در شب و شنا با اشعه manta.

چگونه گریز تاریخ در 'یکی هستید؟' فصل 8 قسمت 4

رمی بستری جینا باعث می شود او احساس شادی در سراسر بدن خود را. با این حال او معتقد است که او باید او را قهرمان و نجات خودش از کای که به نام او به مکیدن خون زالو. وقتی کای و جینا صحبت خصوصی او بلافاصله تلاش برای شروع همه چیز با تکرار خود را خط وانت از گریز از چالش است. اما جینا پیدا کند آن را کاملا به عنوان خنده دار دیگر. او رفت و درست به همین دلیل آنها نیاز به شکستن زیرا پرتوهای می گویند که آنها در حال بازی و روشن پرچم قرمز بین آنها است.

"اگر شما سمی من سمی است." MTV ‘Are You the One?’ Season 8 Episode 4: Third Getaway Date and Queer Prom - The Reports #AYTO pic.twitter.com/ucGZYysMKT

— #AYTO (@AREUTHE1) جولای 11, 2019

کای استدلال پشت این ادعا که جینا استدلال او را از زندگی او ساخته شده و او را به احساس بد برای نشان دادن احساسات بیش از این وضعیت است. آنها به پایان رسید تا در یک جیغ بازی که تبدیل به یک شدید را وارد makeout. جینا اذعان کرد که او را در حال سقوط در همان سمی معمول با کای که او با همکاران قبلی اما کای معتقد است شور و شور است.

کهربا بستری او فکر می کند پیج یک نسخه از هری پاتر و پیج خواسته برای یک بوسه. اما از وفاداری به نور کهربا او را بوسید تنها بر روی گونه ها و بینی است.

در یکی هستید؟' فصل 8 قسمت 4, تک آهنگ, پرتاب یک مدل عجیب و غریب

Basit آمد تا با یک ایده به پرتاب جنسیتی خم های عجیب و غریب مدل در حالی که دیگر مجرد بودند در گریز از تاریخ. اکثر شما یکی مجرد بودند نه در دبیرستان و یا قادر به گرفتن فرد در آنها می خواستند به پارگی کیسه آب. بنابراین آنها انداخت و یکی دیگر که در آن زنان عینک مردانه و لباس مردان به تن لباس.

جاستین بستری او در زمان یک دختر به رقص در دبیرستان, اما این بار او Max. Basit عینک یک دست کت و شلوار سیاه به اولین مدل اما او به ارمغان آورد Dionne ذبح او ملکه کشیدن هویت برای این یکی. جاناتان گفت: او رفت و هرگز به رقص به دلیل نا امنی اما Dionne ذبح آورده او را از پوسته خود و جاناتان معرفی BeyondGood به جهان است. زمانی که آنها بیرون رفت و به بحث Dionne ذبح عاشق دیدن BeyondGood خود این طرف و BeyondGood احساس آنها می تواند یک بازی کامل است. آنها به پایان رسید تا های ساده بوسه بر لب در اعترافی.

رشد BBY. pic.twitter.com/ekQlPdPy19

— جاناتان مونرو (@jonathankmonroe) جولای 11, 2019

در مدل Aasha رقصید در بین حداکثر و جاستین و پس از آن مشترک سه راه بوسه با پتانسیل ، همچنین نور را فراموش کرده در مورد قوانین او به "همسر" و با کایلی در حالی که کهربا در راه او را به گریز از تاریخ. وضعیت واقعا ناراحت کهربا به خاطر او شده است فریب خورده و چندین بار در گذشته پس از او پرسید: Nour برای فضا است.

می توانید نور و کهربا گذشته این ؟ سازمان دیده بان یکی هستید ؟ چهارشنبه 9 P. M. EST در MTV برای پیدا کردن!

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..