که بازیگر بازی Mulan Liu Yifei?

هیپنوتیزم طرفداران شدند و در مجموع تحت تاثیر قرار گرفته با نسخه جدید Mulan تریلر در روز یکشنبه منجر به سخت بازپرسی کردن از مقدار شگفت آور از نمایش. با توجه به مهلت کلیپ انباشته عظیم 175 میلیون بازدید در عرض 24 ساعت. از نظر تریلر محبوبیت آن را در حال حاضر رتبه به عنوان بالا به عنوان بازدید مانند Avengers و شیر شاه.

اگر تریلر های مطرح شده در یک باند از سوالات میان طرفداران عشق اصلی 1998 فیلم های قوی و دیزنی هدف لطفا—در داخل کشور و در سطح بین المللی با آن 2020 انتشار این live-action بازسازی. پس از یک yearlong, جستجو, نقش مولان رفت و به Liu Yifei اما چه کسی است, بازیگر چینی را به یاد شخصیت ؟

Who is the Actress Playing Mulan, Liu Yifei? - The Reports کریستال Liu Yifei | VCG/VCG via Getty Images

Yifei پس زمینه سرگرمی

Liu Yifei, همچنین شناخته شده به عنوان کریستال لیو رو او اولین بازیگری نقش به عنوان یک نوجوان در این مجموعه داستان از یک خانواده نجیب. با توجه به IMDb, او در چین متولد شد و شروع به یادگیری چگونه به آواز خواندن و نواختن سازهای در سنین پایین. او در نیویورک زندگی می از سنین 10 تا 14 ساله و مهاجرت به چین به دنبال حرفه خود را. یکی از لیو برک آوت نقش در فانتزی سری چینی پهلوانو اقتباس از فیلم "افسانه شمشیر و پری." کار او در این سریال به دست آورده او را به نام مستعار "پری خواهر."

اگر او آشنا به نظر می رسد به شما که دلیل این که شما ممکن است به یاد داشته باشید او را از The Forbidden Kingdom جایی که او ستاره دار به عنوان طلایی اسپارو در کنار جت لی. فیلم او اعتبار نیز شامل رانده و از بازی Assassins. او ستاره رو به افزایش است منجر به بسیاری از معاملات و خبرنگار هالیوود اشاره می کند که لیو شده است سفیر نام تجاری برای تعدادی از شرکت های بزرگ از جمله Garnier, دیور و Pantene.

در بالا از آن او تا به مهارت های هنرهای رزمی بود که یک عامل زمانی که لیو بود که بازیگران به عنوان هوآ مولان. توانایی خود را به بازی یک جنگجو در یک اقدام تلنگر بود سمان با پس زمینه خود را در wuxia هستند این نوع است که به توصیف هنرهای رزمی قهرمان حماسه.

همراه با او اقدام استعدادهای لیو همچنین دارای تجربه انجام پاپ آهنگ. آن تایید شده است که مولان نخواهد بود موسیقی (و نه آن را شامل شخصیت Mushu) بنابراین طرفداران نمی خواهد به شنیدن لیو صدای آواز خواندن در فیلم. اما شما هنوز هم می توانید لطفا این ویدیو او ایجاد شده برای Powerpuff Girls Z سری.

چگونه مردم در واکنش به لیو مصاحبه

با بسیاری از بازسازی بودن پمپ توسط هالیوود, بسیاری از طرفداران در حال حاضر تصمیم گرفت که یک live-action نسخه از مولان خواهد بود چیزی برای جلوگیری از. بعد از دیدن لیو در تریلر حتی سمج ترین ذهن تغییر کرده است.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..