'NCIS': تعجب آور راه Michael Weatherly می گوید او فقط می خواهم تونی DiNozzo

سابق NCIS ستاره Michael Weatherly بازی شخصیت تونی DiNozzo برای 13 سال است. در طول این زمان او کشف کرد که او و شخصیت تا به حال بسیاری از شباهت ها. در اینجا چیزی است که Michael Weatherly گفت: در مورد چگونه او NCIS شخصیت تونی DiNozzo هستند به طور یکسان.

Michael Weatherly احساس نزدیک متصل به هر یک از شخصیت های تلویزیون

‘NCIS’: The Surprising Way Michael Weatherly Says He’s Just Like Tony DiNozzo - The Reports Michael Weatherly | Sonja Flemming/CBS via Getty Images

او در طول حرفه بازیگری Weatherly بسیاری از بازی های مختلف نوع شخصیت است. یکی از اولین تکرار نقش بود شخصیت کوپر Alden در روز درام عشق. او گفت: جشنواره د زمینی تلویزیون de Monte-Carlo او احساس یک ارتباط نزدیک به هر یک از شخصیت ها او با بازی:

من بسیار خوش شانس بوده است... من شروع به کار در اوایل 20s به عنوان یک بازیگر, و من مشغول به کار با یک درجه ای از نظم. شخصیت اول من در اپرا صابون بود به نام کوپر Alden. و من تمام جهان از کوپر. و او واقعی بود به من. و در آنجا بود که بخشی از من است که زنده بود به او. و هنگامی که من سمت چپ نشان می دهد که من احساس کردم که من خیلی به حال حل و فصل آن است. و پس از آن من واقعا نمی توانید به بازی یک شخصیت تا زمانی که دوباره Dark Angel, و شخصیت, Logan, Cale بود بسیار زنده به من. و سپس تونی DiNozzo آمد در سراسر. و هر یک از این شخصیت ها مثل این است که یک بخشی از شور و شوق من برای مردم و همچنین انعکاس بخشی از من است.

Michael Weatherly گفت: NCIS آیا این بهترین

بیشتر #NCIS در حال آمدن است راه خود را از 24 سپتامبر! https://t.co/FwgDXffwyf pic.twitter.com/96Kpfl1ZRY

— NCIS (@NCIS_CBS) 13 ژوئن 2019

در مصاحبه با تلویزیون خط, Weatherly صحبت در مورد برخی از NCIS' نقاط قوت. او گفت: این نمایش تا به حال تعادل بزرگ بین طنز و عاطفی عمق. این چیزی است که NCIS بهترین می کند:

Sean [موری] و من فقط ناهار بود و تماشا [هفته گذشته] قسمت که من فکر می کنم یکی از قسمت های فصل ما. [مدیر] دنیس اسمیت انجام یک کار فوق العاده است. دوباره او همیشه فقط باعث می شود این بزرگ را نشان می دهد. آن را سرگرم کننده و نور بلکه عمیق و حرکت و تاثیرگذار. آن چه NCIS بهترین می کند که تعادل شما احساس خوب و گرم شدن قلب خود را, اما همچنین شما خنده با صدای بلند, امیدوارم چند بار.

تعجب آور راه Michael Weatherly می گوید او فقط می خواهم تونی DiNozzo

در مصاحبه خود با Festival de زمینی تلویزیون de Monte-Carlo Weatherly نشان داد وجود دارد شباهت بین او و خود را NCIS شخصیت. او به اشتراک گذاشته است که او و DiNozzo مشترک زیادی دارند. "تونی DiNozzo شد 15-year-old Michael Weatherly. خالص و ساده است. Magnum P. I., جیمز باند, دختران. که در آن است. هیچ سیاست هیچ چیز به اشتباه خود ساده رندر از 'آیا این عالی؟'"

ادامه مطلب: 'NCIS': Michael Weatherly گفت: این نشان می دهد محبوبیت بود 'دلهره آور'

اتمام شوهای Cheat Sheet در Facebook!

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT