سابق NRA لابی Chris Cox راه اندازی جدید شرکت مشاوره

Former NRA lobbyist Chris Cox launches new consulting firm - The Reports

Chris Cox سابق بالا لابی برای انجمن ملی تفنگ که استعفا داد و در ماه گذشته در میان گسترده تحول در تفنگ-حقوق گروه راه اندازی خود را در واشنگتن شرکت مشاوره کنگره 6 مشاوران.

کاکس شرکت کمک خواهد کرد شرکت های مبارزات سیاسی و گروه ها و اشخاص دیگر با طیف وسیعی از خدمات است. این شرکت نام این است که یک ادای احترام به نظامی عبارت "سازمان دیده بان خود را 'شش'" کاکس در مصاحبه ای گفت و او گفت که کسب و کار خود را اختصاص داده شده به حفاظت از مشتریان و حل و فصل خود را اغلب با فشار دادن قانونی و سیاسی و مسائل مربوط به تصویر.

"من حرفه ای تمام شده است و سیاستگذاری و انتخاباتی آزمایشگاه نیاز به حل مشکلات پیچیده" کاکس گفت. "بنابراین ما می تواند انجام دوربرد استراتژیک عمومی و امور بحران مدیریت نام تجاری-خدمات موقعیت یابی, کمک, کمپین های, علل های غیر انتفاعی شرکت های مقابله با مشکلات عمده. این چیزی است که من انجام داده ام برای چند دهه."

Cox صرف نزدیک به 25 سال در NRA جایی که او رهبری گروه لابی و تلاش های سیاسی به اوج خود رسید در NRA حمایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری 2016. Cox سخنرانی پشتوانه تهمت و انتقاد هیلاری کلینتون در جمهوری 2016 کنوانسیون — اولین بار یک NRA رسمی صحبت می کرد در یک گردهمایی سیاسی این گروه گفت. با کاکس در حال اجرا NRA استراتژی سیاسی که در آن سال آن صرف بیش از $30 میلیون دلار برای کمک به انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات ثبت شده است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید, NRA در ادامه به حمایت از اقدامات دولت از جمله دادگاه و کابینه نامزد.

کاکس گفت که او "افتخار" به "چپ 2nd Amendment به مراتب امن تر از زمانی که من شروع به در NRA," با استناد به پیروزی سیاسی از جمله تهمت انتخابات و متعدد سنا برنده مسابقه و همچنین عقبگرد از قوانین کنترل اسلحه فدرال در سال های اخیر است.

کاکس خروج از NRA بخشی از یک بزرگتر shakeup در گروهی که در آن جنگ میان مدیران ارشد ریخته در یک سری از پرونده های حقوقی بیانیه های عمومی و در نهایت استعفای اوایل این سال است. آشفتگی است موجب نگرانی در میان برخی از جمهوری خواهان که این گروه نمی خواهد همان نیروی سیاسی آن شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال انتخاب مجدد در سال 2020 است. Cox درگیر شده بود در استراتژی جلسات با برترین نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه در اوایل سال جاری سیاسی که قبلا گزارش شده است.

Cox کاهش یافته است به آدرس جزئیات خاص از خروج خود را از NRA.

"کسی به من گفت" خود را در آینه دید عقب بسیار کوچکتر از شیشه جلو اتومبیل خود را به دلیل'" کاکس گفت. "آن را چک کنید — اما تمرکز خود را باید در چه جلوتر است."

لابی در حال حاضر تمسخر به عنوان بخشی از یک "باتلاق" فرهنگ در واشنگتن اما کاکس اشاره کرد که این حرفه و تجربه خود را رشد کرده است برای در بر گرفتن بیش از پایتخت دود پر از اتاق. کاکس گفت: استفاده از داده ها و ابزارهای دیجیتال به ویژه در رشد اهمیت در سال های اخیر است.

"روابط با مقامات منتخب مهم هستند اما این روزها آن را به یک قطعه کوچک از معادله" کاکس گفت. "تعامل با ذینفعان و ترکیبات از مردمی به رسانه ها — که همیشه بخش بزرگی از موفقیت و این بخشی از مشکل من حل برای یک مدت زمان طولانی است."


مقاله در اصل منتشر شده در سیاسی, مجله

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..