'مادر, OG': کهربا Portwood بنا به گزارش ها تا به حال یک کارد بزرگ و سنگین و تهدید به خودکشی قبل از دستگیری

مادر, OG ستاره کهربا Portwood درگیر در یک حادثه با دوست پسر اندرو Glennon در جولای 5 که منجر به دستگیری او. Portwood گرفته شده برای داخلی باتری با توجه به ماریون برتر دادگاه به عنوان گزارش شده توسط رادار آنلاین.

جزئیات جدید پدید آمده پس از Portwood بازداشت. ظاهرا واقعیت تلویزیون ستاره اختیار داشت یک کارد بزرگ و سنگین در طول بحث با Glennon که صورت گرفت به دلیل Portwood احساس Glennon "کاهش یافته است توپ" در زن و شوهر را به قصد رفتن به سازمان دیده بان 4th of July fireworks با 14 ماهه پسر جیمز.

‘Teen Mom OG’: Amber Portwood Reportedly Had a Machete, Threatened Suicide Before Arrest - The Reports کهربا Portwood | Jon Kopaloff/FilmMagic

جزئیات جدید در کهربا Portwood به بازداشت های اخیر

"[کهربا] زده و کارد بزرگ و سنگین و به یک درب در حالی که اندرو Glennon ایستاده بود و به طور مستقیم در طرف دیگر درب است که ایجاد یک خطر قابل توجهی از آسیب بدنی به اندرو Glennon," دادگاه اسناد وزارت امور خارجه.

Glennon سمت چپ خانه با نوزاد پس از Portwood ضربه با یک کفش.

"آقای Glennon اظهار داشت: زمانی که او در داخل خانه خانم Portwood برداشت یک کفش کردن قفسه کفش و ضربه او با آن. آقای Glennon اظهار داشت: او بود که برگزاری [نوزاد] و او به سمت تبدیل به جلوگیری از [نوزاد] گرفتن آمار با کفش" استشهاد به دست آمده توسط اشلی بخوانید. "آقای Glennon اظهار داشت: او سپس به سمت چپ [خانه] دوباره با [نوزاد]."

زمانی که Glennon به خانه بازگشت و با جیمز Portwood "تهدید به کشتن خودش" با توجه به استشهاد.

"آقای Glennon اظهار داشت: خانم Portwood رفت و به او کشو و در زمان یک تعداد انگشت شماری از Klonopin و پرتاب آن را مانند آن را هیچ چیز" استشهاد اتهام هر اشلی.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..