یک "Outlander" فن نوشته های خنده دار 'خداحافظی' نامه قبل از او Hibernates به خواندن کتاب

اگر شما از طرفداران از Outlander, شما ممکن است به خواندن کتاب قبل از تماشای نشان می دهد. و اگر شما را خوانده ام, کتاب و سپس شما می دانید در آن طول می کشد بسیار کمی از زمان برای دریافت از طریق تمام کتاب های این مجموعه است. یکی Outlander فن تصمیم گرفت به پیشنهاد دیگر بینندگان و خواندن کتاب قبل از فصل جدید شروع می شود. در اینجا خنده دار نامه او ارسال شده در ق.

نه هر Outlander قسمت شد یک ضربه با طرفداران

An ‘Outlander’ Fan Posts a Hilarious ‘Good-bye’ Letter Before She Hibernates to Read the Books - The Reports Sam Heughan (L) و Caitriona Balfe | مایکل Kovac/گتی ایماژ برای STARZ Entertainment LLC

شما احتمالا فکر می کنم هر قسمت از Outlander فوق العاده است اما برخی از بینندگان مخالف بود. اگر چه Outlander محبوب در میان Starz بینندگان وجود دارد چند قسمت طرفداران دوست ندارم خیلی. با توجه به IMDb رتبه بندی طرفداران امتیاز "کرم د Menthe" (فصل 3 قسمت 7) بدترین Outlander قسمت تا کنون.

این Outlander بازیگران در حال انجام است به خوبی از نظر مالی

An ‘Outlander’ Fan Posts a Hilarious ‘Good-bye’ Letter Before She Hibernates to Read the Books - The Reports بازیگران ریچارد Rankin, سوفی Skelton and Sam Heughan | مونیکا Schipper/گتی ایماژ

طرفداران ممکن است یک گله یا دو مورد برخی از قسمت ها را, اما بسیاری هنوز هم به تماشای نشان می دهد صادقانه. این Outlander بازیگران سخت کار می کند و حساب های بانکی خود آن را اثبات کند. که Outlander ستاره دارای بالاترین ارزش خالص? همانطور که از نوشتن این Tobias Menzies ثروتمندترین Outlander ستاره. Menzies است برآورد خالص ارزش 6 میلیون دلار.

این Outlander فن ارسال شده به طور جدی خنده دار good-bye, نامه ای به خانواده اش

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..