Pelosi باز می شود درب به بودجه-بن بست معامله قبل از اوت

Pelosi opens door to budget-impasse deal before August - The Reports

مجلس نانسی پلوسی روز پنجشنبه گفت که او به دنبال یک مالی grand معامله با کاخ سفید و کنگره توافق رهبران قبل از adjourning برای زنگ تفریح اوت مشتاق برای جلوگیری از پر مخاطره مذاکرات در 11 ساعت است که می تواند شوک اقتصاد بعد از این سقوط.

پلوسی و رهبران جمهوری خواه به دنبال اعتصاب چند سال معامله برای بلند کردن ملت $22 تریلیون بدهی حد و هیچ کس کنگره سفت هزینه های کلاه که تهدید میلیاردها دلار از کاهش در پایان سال.

"من شخصا متقاعد شده است که ما باید عمل بر روی کلاه و سقف بدهی" پلوسی به خبرنگاران گفت: روز پنج شنبه و اضافه کرد که آن را باید انجام شود "قبل از زنگ تفریح."

کالیفرنیا از حزب دموکرات نظرات آمده پس از چندین مذاکره با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin. این دو صحبت کرد فقط قبل از 5 p. m. برای تقریبا 20 دقیقه و دوباره برای حدود 30 دقیقه در 7 p. m. به گفته یک مقام ارشد دموکرات aide. پلوسی و Mnuchin همچنین برنامه ریزی برای صحبت دوباره در صبح روز جمعه دستیار گفت.

هر دو طرف تحت فشار هستند به عمل به سرعت برای جلوگیری از roiling بازارهای مالی با یکی دیگر از دور چشمگیر, down-to-the-wire مذاکرات در اوایل سپتامبر تنها چند روز پس از قانونگذاران میله میله برای بازگشت از تعطیلات تابستانی خود را.

و کاپیتول هیل رهبران به خصوص اضطراب برای جلوگیری از فاجعه پس از ناکامی در جلوگیری از ثبت 35 روز تعطیلی دولت به پا زدن کردن 116 کنگره است.

سریع معامله خواهد بود تعجب پس از ماهها از در و دوباره خاموش-دوباره مذاکرات بین رهبران کنگره و کاخ سفید — از جمله مشخصات بالا جلسات با پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر که یکی از آنها منجر به رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طوفان ،

تلاش برای رسیدن به یک توافق می آید پس از Mnuchin با صدور یک هشدار شدید به رهبران کنگره که افت مرده تاریخ کشور را افزایش وام گرفتن از محدود کردن و جلوگیری از به طور پیش فرض در حال حاضر در اواسط ماه سپتامبر. که مهلت دادند تا چند هفته در میان پایین تر از حد انتظار درآمد مالیاتی در این سال است.

بدون اقدام کنگره بودجه کلاه صدها میلیارد دلار خواهد بود قابلتوجهی از برنامه های داخلی مانند مدیکر و همچنین پنتاگون.

برخی از دموکرات ها باید به بخش خصوصی می ترسید که سیم بالا عمل از انتظار تا ماه سپتامبر — با تنها چند روز به پیش نویس و تصویب قوانین — می توانست مقامات کاخ سفید مانند اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney.

Mulvaney که نشان داد او مایل به در معرض خطر پرتگاه مالی در زمانی که وی در خانه می تواند به نفع از فشار در آخرین لحظات مذاکرات پس از دموکرات ها تمایلی به قمار با یک پیش فرض به سعی کنید برای برنده شدن در یک معامله بهتر برخی از دموکرات ها می گویند.

جمهوریخواهان بیش از حد مشتاق برای جلوگیری از پر مخاطره مالی جنگ در ماه سپتامبر با یک تجارت نبرد با چین در حال حاضر قرار دادن وال استریت کرده است.

اساسی ساختار بودجه به توافق بین دو طرف به مدت طولانی ایجاد شده است در کاپیتول هیل که در آن قانونگذاران را تا حد زیادی مذاکره راه خود را صرف محدودیت برای یک دهه.

اما این امر نیاز به سرمایه سیاسی از رهبران هر دو طرف: ترقی خواهان برای مثال نیاز به قبول افزایش شدید در پنتاگون بودجه بدون هر گونه سیاست سازش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

و جمهوری خواهان نیاز به معده شدید را افزایش می دهد در داخلی صرف با هیچ تلاشی برای آن پرداخت.


مقاله در اصل منتشر شده در سیاسی, مجله

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..