Postmates به کاوش در یک فروش به بارگذاری و یا DoorDash به جای رفتن عمومی

  • by Theodore Schleifer , Aug 10, 2019
  • 10
Postmates has explored a sale to Uber or DoorDash instead of going public - The Reports

گفتگو در اطراف حقوق کارگران در دره سیلیکون می تواند شکل اگر مواد غذایی-تحویل و راه اندازی است gobbled.

نیم دوجین آمریکا مواد غذایی-تحویل شرکت ها در حال مبارزه برای تسلط.

تحکیم به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است. ما نیاز ندارد بنابراین بسیاری از شرکت های سرمایه گذاری حمایت در یک صنعت تعریف شده توسط کم حاشیه خدمات مشابه و بی ثبات وفاداری مشتری است. و در عین حال هیچ پایان به نظر می رسد در چشم.

اما Recode آموخته است که یکی از برجسته ترین این راه اندازی Postmates است کاوش فروش به جای تبدیل شدن به مستقل شرکت عمومی است که در آن اعلام کرد قصد دارد برای انجام این کار در ماه فوریه است.

خیره در یک بازار عمومی است که نامهربان نسبت به مصرف کننده عرضه اولیه اوراق بهادار مانند Lyft و Uber Postmates در ماه های اخیر تا به حال مداوم مذاکرات با بسیاری از likeliest acquirers در فضا از جمله DoorDash خارج شده و Uber که در عمل UberEats با توجه به منابع متعدد. روشن ترین نشانه ای که Postmates — که انتظار می رود بعد از داغ مصرف کننده-صنعت IPO — به طور جدی در نظر گرفته شود فروش: آن کار کرده است با Qatalyst شرکای بوتیک سرمایه گذاری بانک معروف برای فروش شرکت های فن آوری افراد آشنا با این موضوع گفت: Recode.

Postmates است تلاش برای نگه داشتن گزینه های آن باز شده است با توجه به موارد زیر از طریق با آن بسیار با تاخیر IPO یا بالا بردن یک خصوصی دور از تامین مالی است که می تواند فشار IPO خود را حتی بیشتر از این منابع می گویند.

یک Postmates سخنگوی آن گفت: اختلاف Recode گزارش شده است اما مشخص بر ضبط آنچه این شرکت در واقع دعوا شد. این شرکت با اشاره به دوم اندازه گیری داده ها نشان داد که Postmates در حال رشد است سریع تر از UberEats و GrubHub, ملی, در حالی که باقی مانده به خصوص در مکان هایی مانند لس آنجلس. Postmates است و در حدود 10 درصد از کل سهم بازار در سراسر ایالات متحده.

"در نهایت, شما احتمالا می خواهید در برخی از تحکیم و من فکر می کنم ما همیشه می خواهم به فکر می کنم چند قدم جلوتر است. وجود دارد فوق العاده شرکت که ما می تواند ایجاد که می تواند مقدار زیادی از حس؟" Postmates CFO کریستین شافر گفت: در ماه فوریه فقط قبل از ثبت شرکت به عمومی. "اما در همان حال ما نمی باید به این مسیر."

چرا این مهم است ؟ خوبی کسب می تواند بر قیمت است که آمریکایی ها پرداخت برای تحویل مواد غذایی. در یک طرف آن می تواند اجازه می دهد برای غالب بازیکنان مانند UberEats برای رسیدن به صرفه جویی در هزینه است که شام خود را ارزان تر است. یا شاید آن را حذف نیاز به رقابت و اجازه می دهد تا به واسطه بالا بردن قیمت های خود را.

آن را نیز می تواند به شکل reinvigorated گفتگو در اطراف حقوق کارگران در دره سیلیکون. تحویل و راه اندازی مانند Postmates کشیده اند های اخیر انتقاد برای روابط خود را با پیک که تحویل بیش از مواد غذایی و فنی هستند پیمانکاران به جای کارکنان. که طبقه بندی شده است انتقاد کارگران حق گروه به دلیل آن آنها را محروم از مزایای خاصی است که کارکنان تمام وقت لذت ببرید. اگر Postmates فروخته شده به یک رقیب مانند DoorDash یا بارگذاری هر دو با خود بحث برانگیز کارگران, شیوه های, وضعیت نیروی کار خود را از پیمانکاران ممکن است بدتر و نه بهتر.

و در نهایت اگر Postmates بودند به فروش آن را نیز نشان می دهد برخی aftershock چگونه Uber و Lyft را ناامید کننده عرضه اولیه اوراق بهادار در حال تأثیر برنامه های دیگر با مشخصات بالا IPO چشم انداز.

همانطور که در حال حاضر Postmates به نظر می رسد هنوز هم میله میله به سر عمومی, البته یک مقدار با تاخیر برنامه. یک نفر در جریان Postmates' برنامه گفت که آن را بسیار در تلاش است برای جلوگیری از IPO که در آن به اولین انتخاب برای خریداری شود — اگر یک معامله را می توان در قیمت مناسب. دیگران به این وضعیت اصرار Postmates است "full steam ahead" در حال آماده شدن برای یک IPO.

در هر صورت کسب مذاکرات در کمک به توضیح دهد که چرا Postmates — پنج ماه پس از بیان بسیار عمومی است که این برنامه ریزی برای IPO — نه مشخصه های گرفته شده برخی از مراحل مورد نیاز به دنبال آن عمل شده است.

همه این عقب و جلو با پتانسیل acquirers می آید در میان نشانه هایی که Postmates مشکل داشته باشه در وال استریت. برخی از تحلیلگران که ملاقات با Postmates در ماه های اخیر گفت: دیگر در این صنعت است که آنها تا به حال نگرانی های مالی شرکت جای پای به گفته افراد آشنا با این موضوع. این نگرانی نه با Postmates آن هیئت یا آن بانکداران به طور مستقیم و پس از این منابع می گویند آن تاثیر نمی گذارد Postmates' IPO زمان.

یکی از Postmates' IPO جلسات با وال استریت آن مدل سازی روز نیز به عقب رانده حداقل یک بار در بهار امسال تاخیر ساخته شده است که برخی از سرمایه گذاران و تحلیلگران "تهوع" با توجه به یکی از منابع آن.

این خواهد بود که اولین سرمایه گذاران به افزایش نگرانی ها در مورد مواد غذایی-تحویل بخش است که در طول تاریخ در نظر گرفته شده است به یکی از سخت ترین کسب و کار در تجارت آنلاین. شرکت' استقلال ایجاد کرده scattershot شبکه منطقه ای از قلمرو با شرکت هایی مانند GrubHub غالب در شیکاگو و نیویورک که در آن صاحب بدون درز و با هالیوود-مهر Postmates عملا یک فعل در لس آنجلس.

بنابراین Postmates شده است بررسی و به دنبال گزینه های دیگر.

آن را غیر معمول نیست برای یک شرکت به حداقل کاوش فروش حتی آن را به عنوان آماده برای رفتن ، راه اندازی اغلب به دنبال استراتژی های چندگانه در یک بار و گاهی اوقات آنها را به فروش در آخرین لحظه قبل از آنها آمار عمومی بازار است.

Postmates و Qatalyst نیز سابقه برخی از علاقه نشات گرفته از پتانسیل acquirers مردم آشنا با این موضوع می گویند. اما در یک بخش که در آن تقریبا همه رقبا یک دیگر نزدیک می توان آن را یک خط نازک بین هر ورودی علاقه و آلی مذاکرات که ظهور از شام یا نوشیدنی است.

شرکت و یا بانکداران آن داشته اند مذاکرات با حداقل سه خواستگاران ممکن به گفته افراد آشنا با این موضوع:

  • Postmates غیررسمی صحبت با خارج که به طور بالقوه می تواند با استفاده از آخرین مایل تحویل دهنده در مورد یک معامله ممکن است. اما Postmates' به احتمال زیاد درخواست قیمت باعث می شود چنین tie-up بعید است که برای خارج شده است. (یک نفر گفت: Postmates به دنبال یک معامله که ارزش خود را در حدود 2 میلیارد دلار خواهد بود که بسیار بیشتر از جدید ترین شرکت خصوصی ارزیابی.)
  • جدی ترین مذاکرات به نظر می رسد شده اند با بارگذاری هر چند روشن نیست که به چه کسی است. اما هر دو طرف ابراز علاقه متقابل. Uber مذاکرات شده اند شتاب افزایش دخالت Qatalyst است که "هزینه دم" — یا عقب مانده درست به جمع آوری هزینه های این شرکت به فروش می رسد — از زمانی که آن استخدام شد و در سال 2016 به کشف امکان فروش Postmates. که دم را تشویق می کند Qatalyst برای دریافت یک معامله انجام می شود. J. P. Morgan, بانک پیشرو Postmates' IPO شده است که در تلاش برای فروش این شرکت است.
  • Postmates نیز تا به حال برخی از بحث در مورد امکان فروش در اوایل سال جاری با DoorDash — که یک بار Postmates' شدیدترین رقیب در آمریکا است اما از آنجا دور کشیده در بازار ملی اشتراک گذاشتن با تشکر از میلیاردها دلار از سرمایه led توسط SoftBank. این گفتگو بودند از طریق واسطه ها و نه افزایش به سطح DoorDash هیئت مدیره فرد دیگری گفت: پیشنهاد آنها رفت و هرگز به خصوص دور.

همه این احزاب کاهش یافته است به نظر.

این ممکن است پایان داستان. Postmates است بحث ادغام حالات با DoorDash و GrubHub قبل از آن ممکن است آسان تر برای برخی از این شرکت ها به ترکیب هنگامی که همه آنها تبدیل شده و به عنوان Uber در حال حاضر است. اما یکی از طولانی holdup برای Postmates می شود که آیا آن مدیر عامل شرکت باستیان لمان است که مایل به کار به عنوان یک تابع به شخص دیگری گفت: یک فرد نزدیک به این شرکت است.

در این میان هر چند Postmates' آهسته برنامه به اشتباه برخی در دره سیلیکون و وال استریت که تعجب که آیا آن صحبت می کند به یک تمایل به جلوگیری از کوتاه مدت IPO در دسترس نباشد.

زمانی که Postmates در مارس اعلام کرد که آن را به حال محرمانه ظ عمومی مردم انتظار می رود آن را به اتهام به سمت یک IPO بلافاصله. اما پنج ماه بعد این شرکت هنوز حتی unseal آن S-1 آن دفترچه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار است که غیر منتظره ای مقدار طولانی از زمان را به نشستن در برزخ IPO کارشناسان گفت Recode.

افراد نزدیک به این شرکت نقطه به چند عامل برای تاخیر اعم از دستیابی ایران به زمستان خاموش کردن دولت به تولد لمان اولین فرزند.

بدون شک وجود دارد هر چند که اخیر عملکرد بدون زرق و برق از مصرف کننده های دیگر راه اندازی IPOs وزن چگونه وال استریت ممکن است ارزیابی یک بعدی. که شده است در عین حال یکی دیگر از علت تاخیر. Postmates دهکدهای از نزدیک تماشا بارگذاری مبارزه در سال به عنوان یک شرکت عمومی مشاهده این به عنوان نشانه ای از سرمایه گذاران اشتهای دیگر مواد غذایی-تحویل کسب و کار — اگر چه بدیهی است که یکی بدون هسته کسب و کار در سوار-نقطه.

چه چیزی می تواند فشار IPO جدول زمانی حتی بیشتر است اگر Postmates را انتخاب و به جمع آوری پول بیشتری از سرمایه گذاران خصوصی به جای آن که این شرکت در نظر گرفته شده انجام می دهند به گفته افراد آشنا با این موضوع. غذا-تحویل و راه اندازی — که در حال حاضر مطرح شده تقریبا 700 میلیون دلار — احساس می کند آن را دیده است بهتر از حد انتظار موفقیت های اخیر خود را دور از جمع آوری کمک مالی 100 میلیون دلار جمع آوری شده در ماه ژانویه, و آن را ممکن است حس را به صبر از IPO تا زمانی که آن را می توانید استفاده کنید که پول و پول بیشتر در آینده — برای بهبود تولید, مالی, مردم گفت.</

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..