به روز رسانی در Preakness Takings مورد

  • by Ilya Somin , Aug 10, 2019
  • 13
Update on the Preakness Takings Case - The Reports این Preakness.

بازگشت در ماه مارس, من نوشت, در مورد شهر بالتیمور را طرح دعوی در دادگاه اقدام به استفاده از دامنه برجسته به Preakness Stakes تاج سه گانه نژاد اسب, به منظور جلوگیری از صاحبان از حرکت آن را به محل های مختلف. به عنوان توضیح داده شده در پست قبلی در این مورد مطرح شده است مسائل حقوقی است. این پست مختصری به روز رسانی در تحولات پس از آن.

در اواسط ژوئن در این شهر کاهش یافته است آن طرح دعوی در دادگاه ظاهرا به عنوان بخشی از توافق با صاحبان برای ادامه مذاکره در راه ممکن است به اطمینان حاصل شود که مسابقه را از اقامت در محل فعلی خود در بالتیمور به جای حرکت در جای دیگر در مریلند (به عنوان صاحبان قبلا امیدوار به انجام آن). بعد از آن در همان ماه صاحبان و شهرستان وارد "مرحله جدید از مذاکرات" در نظر گرفته شده برای نگه داشتن مسابقه در رو به وخامت Pimlico دوره مسابقه است که به شدت نیاز به تعمیر.

حداقل برای لحظه ای این شهرستان است که دیگر تلاش برای محکوم کردن یا Pimlico دوره مسابقه یا Preakness Stakes مسابقه اسب. جامعه حقوقی ممکن است در نتیجه از دست یک مورد است که باعث افزایش چند خاردار مسائل مانند اینکه آیا مالکیت فکری و علامت تجاری در ارتباط با مسابقه در بالتیمور قضایی و اینکه آیا محکوم کردن یک اسب مسابقه به نگه داشتن آن را از حرکت به یک مکان جدید نقض خفته تجارت بند. تا به حال طرح دعوی در دادگاه رفته رو به جلو باشد و مجازی کامل قانون استخدام برای دامنه برجسته کارشناسان!

اما اخراج مورد بود "بدون تعصب است." این بدان معناست که این شهرستان می تواند بالقوه refile اگر مذاکرات به شدت. علاوه بر این, آن سخت است برای گفتن چه حد خطر محکومیت ممکن است یک عامل در وادار کردن صاحبان به تجدید نظر خود را آشکار طرح به حرکت می کند. اگر کسب و کار جامعه مانده است با این تصور که صاحبان به در خطر دامنه برجسته آن می تواند تشویق شرکت های دیگر برای فرار قبل از آنها رنج می برند به همان سرنوشت.

این مذاکرات همچنین افزایش این احتمال که هر دو شهرستان و یا دولت خواهد شد و یارانه نوسازی Pimlico در نتیجه در اثر پرداخت صاحبان Preakness به ماندن بگیرید. اقتصاددانان در سراسر طیف سیاسی می دانیم که دولت یارانه برای استادیوم ورزشی در حال یک ایده وحشتناک و تقریبا همیشه باید هزینه های آن سنگین تر بودن از هر گونه مزایای محلی و توسعه اقتصادی است.

این (در حال حاضر) تلاش نافرجام برای محکوم Preakness Stakes است فقط بخشی از سابقه ای طولانی در مریلند تلاش و سعی کنید به نگه داشتن کسب و کار از ترک با تهدید آنها را با استفاده از دامنه برجسته. من خلاصه آن را در پست قبلی من در مورد این مورد:

این اولین بار نیست که مقامات مریلند سعی کرده اند به استفاده از دامنه برجسته به حفظ و برجسته سرگرمی کسب و کار از حرکت. در سال 1984 دولت معروف سعی در محکوم کردن بالتیمور کلت به نگه داشتن آنها را از حرکت به ایندیاناپولیس. این طرح شکست خورده است که حق رای دادن به معنای واقعی کلمه فرار در مرده شب. به عنوان [والتر] اولسون یادداشت های دولتی استفاده می شود تهدید دامنه برجسته برای حفظ Preakness از حرکت در سال 2009—فقط به پایان رسید تا با به طور فزاینده ای مشکل سازمانی و پوسیدگی مسیر مسابقه. در سال 2014 دولت قوه مقننه در نظر گرفته شود اما در نهایت رد یک بیمار در نظر گرفته شده طرح را محکوم محبوب تلویزیون نشان می دهد "خانه از کارت" به منظور جلوگیری از فیلمبرداری در یک ایالت دیگر.

امیدوارم این شهرستان و دولت باید در نهایت نمیفهمد که راه بهتری برای رشد اقتصاد خود است که برای ایجاد یک محیط که در آن مردم می خواهند برای قرار دادن خود را. تهدید دامنه برجسته نیروی ممکن است برخی از کسب و کار به ماندن زمانی که آنها در غیر این صورت ممکن را ترک کرده اند. اما چنین shenanigans نیز به احتمال زیاد به ترساندن و دور دیگر کارآفرینان و سرمایه گذاران که به احتمال زیاد به انجام کسب و کار در دولت اگر انجام این کار خطرات داشتن اموال خود را محکوم کرد اگر همه چیز بد است.

در حالی که این نوع از موارد یک ثروت باد اورده برای takings وکلا, Baltimore, بعید است برای موفقیت در محکوم کردن راه خود را به رفاه.وقتی که می آید به استفاده از دامنه برجسته به نگه داشتن اسب دوانی و شرکت های دیگر از حرکت من باقی می ماند "neighsayer."

 

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..