'جنوبی جذابیت': توماس Ravenel هزینه های عادات نشان داد در دادگاه

سابق جنوب جذابیت ستاره توماس Ravenel است بدنام در میان طرفداران نشان می دهد. خوار سیاستمدار بوده است تکان دهنده, درام, از او و کاترین دنیس تقسیم در سال 2016. این زن و شوهر شده اند راه انداختن تلخ بازداشت نبرد بیش از دو فرزند خود Kensie و سنت و آن اخذ شده است به خصوص تند و زننده.

همیشه از بودن بوت از جذابیت جنوبی توسط براوو Ravenel شده است را متهم به شبکه و همچنین کاترین دنیس از توطئه علیه او. او شده است با انتشار دنیس " مرد در دادگاه متهم او را از شکست های اخیر تست مواد مخدر و حتی subpoenaed پاتریشیا Altschul. در حال حاضر Ravenel است که به دنبال تنها بازداشت و در انجام این کار نشان داد عادات هزینه های خود را به دادگاه.

یک تخلیه کاترین دنیس " امور مالی

‘Southern Charm’: Thomas Ravenel’s Spending Habits Revealed in Court - The Reports کاترین دنیس توماس Ravenel | پل شنی/براوو/NBCU عکس بانک از طریق گتی ایماژ

جنوب جذابیت ستاره کاترین دنیس شده است برخورد با روانی و عاطفی تلفات جاری بازداشت نبرد شده است او با داشتن ضعف هر دو در و خارج از دوربین در طول فصل 6. در حال حاضر آن نازل شده است که آن نیز در نظر گرفتن تلفات در امور مالی.

در یک مصاحبه با مردم, کاترین دنیس گفت: "در حال حاضر من اجاره دلیل بازداشت چیزی که من نمی خواهم به صرف مقدار زیادی از پول در هر چیزی است. من در حال حاضر در جلسه با یک حسابدار مشغول به کار هستم نسبت به ساختمان اعتبار من."

"بازداشت مورد هزینه من خیلی از لحاظ مالی من به بزرگسالان به طور رسمی در هر راه" توضیح دنیس. دنیس مجبور شد به حرکت در خارج از $6,600 اجاره در چارلستون کوچک سازی به بیشتر از متوسط صفحه اصلی. دنیس ابراز تمایل در نهایت به ساخت یک خانه برای او و فرزندان او در چارلستون جایی که آنها می توانید شروع به قرار دادن پایین ریشه در جدی. اما هزینه های مالی از ادامه جنگ در دادگاه ساخته شده است این به چالش کشیدن.

قرار دادن کشت و زرع برای فروش

‘Southern Charm’: Thomas Ravenel’s Spending Habits Revealed in Court - The Reports توماس Ravenel | چارلز سایکس/براوو/NBCU عکس بانک از طریق گتی ایماژ

کاترین دنیس نیست تنها کسی که مالی را تحت تاثیر قرار — توماس Ravenel خود را به نظر می رسد برخورد با این واکنش را به عنوان به خوبی. سابق جنوب جذابیت ستاره خود قرار داده است چارلستون کشت و زرع در این بازار عظیم $3,950,000.Ravenel خرید خانه در سال 2006 و همواره در زندگی وجود دارد برای 13 سال است.

Ravenel تاریخی و مستغلات نهفته در Edisto Island و پوشش 60 هکتار از زمین. اصلی املاک و در مجموع حدود 4,284 متر مربع و شامل چهار اتاق خواب چهار و نیم حمام و سرویس بهداشتی خصوصی دو خوابه دو طبقه اسب انبار و هشت هکتار پولو زمینه است.

واضح است که در یک نقطه Ravenel ساخته شده و مقدار زیادی از پول است. اما در حال حاضر که او را با قرار دادن کشت و زرع در بازار برخی از جذابیت جنوبی طرفداران بدانم اگر Ravenel ممکن است در مواجهه با مشکلات مالی به عنوان او همچنان به فشار بازداشت نبرد رو به جلو است.

چه Ravenel ماهانه امور مالی مانند نگاه?

‘Southern Charm’: Thomas Ravenel’s Spending Habits Revealed in Court - The Reports توماس Ravenel | چارلز سایکس/براوو/NBCU عکس بانک از طریق گتی ایماژ

سابق جنوب جذابیت ستاره ارائه اسناد مالی به حمایت از او فشار برای تنها حضانت فرزندان خود را. این می آید بر روی پاشنه از Ravenel اتهام که کاترین دنیس به تازگی موفق تست مواد مخدر — شمار دنیس تحت فشار قرار دادند پشت در گفت: او منفی دریافت نتایج آزمون بر روی مو و دوم نمونه ادرار.

با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط Blast Thomas Ravenel ادعا ناخالص درآمد ماهانه از $153,255. پس از ماهانه کسر Ravenel هنوز $91,615 از اتاق تکان دادن. Ravenel همچنین ادعا می کند به نگه داشتن سهام با ارزش تا $1.2 میلیون.

Ravenel ماهانه هزینه های گفته شکستن به شرح زیر است — Ravenel صرف $5,775 اجاره $3,500 بر مواد غذایی و لوازم خانگی لوازم $2,080 برای مهد کودک هر ماه 1500 دلار ماهانه برای لباس و 300 دلار بر روی لباس برای کودکان. بچه ها بیمه بالغ بر $2,470 در هر ماه و Ravenel خرج اضافی $4,150 بر روی آنها در هر ماه در هزینه های اتفاقی و همچنین به عنوان یک اضافی 7500 دلار در هر ماه خود را برای سرگرمی از جمله غذا خوردن سفر و چوگان.
خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..