Recode روزانه: trump's social media summit را شامل نمی شود هر یک از رسانه های اجتماعی بازیکنان

 • by Kat Borgerding , Aug 10, 2019
 • 13
Recode Daily: Trump’s social media summit doesn’t include any of the major social media players  - The Reports

به علاوه: 4chan است که 40 درصد بیشتر نفرت انگیز تر از آن بود که در سال 2015.

امروز کاخ سفید رسانه های اجتماعی نشست. Spoiler alert: Facebook ندارد دعوت شده است. نه توییتر و یوتیوب. به جای این گردهمایی در واشنگتن این هفته را با هم رسانههای محافظه کار و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران که متهم بزرگ با تکنولوژی ضد محافظه کار تعصب با وجود فقدان شواهد حمایت از ادعای خود را.

 • خواهد شد که در واقع وجود دارد: رهبران چند گروه های محافظه کار مانند نقطه عطف ایالات متحده آمریکا YourVoice Inc جناح راست کانال یوتیوب Prager دانشگاه های محافظه کار اتاق فکر بنیاد میراث و جناح راست الگوی رفتاری ساز شناخته شده به عنوان Carpe Donktum همه تایید آنها حضور در جلسه روز پنجشنبه.
 • آن چه واقعا در مورد: مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است دولت ممکن است سو رسانه های اجتماعی شرکت ها را به اتهام تعصب سیاسی اما او گرفته بتن عمل تا کنون. در ماه مه Recode گزارش یک ابزار کاخ سفید راه اندازی شد برای مردم به پرچم ادعای رسانه های اجتماعی سانسور — اما ابزار است که در اصل یک شگرد برای جمع آوری رای داده است. با توجه به مجله امروز در نشست "یک راه برای تجمع پایه مغلوب ساختن پیشی جستن" و یک "پیش نمایش به احتمال زیاد موضوع در آقای تهمت انتخاب مجدد مبارزه است."
  [رایان تریسی / وال استریت ژورنال]

[می خواهید برای دریافت Recode روزانه در صندوق پستی خود را? مشترک شدن در اینجا.]

چیز دیگری به سازمان دیده بان برای در واشنگتن: اپل, آمازون, Facebook و گوگل در حال رفتن به کاپیتول هیل به شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس ضد تراست فرعی در جولای 16. نمایندگان از اپل, آمازون, Facebook و گوگل — هیچ اجرائی انتظار می رود به نشان می دهد تا — روبرو خواهد شد هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه مجلس که "پیدا کرده اند نادر تراز در انتقاد بزرگ با تکنولوژی." پست می نویسد که این نشست می تواند مجموعه ای از "مرحله برای بیشتر موشکافی و یا مقررات — از یک صنعت است که به مدت طولانی اصرار داشت که اندازه آن نمی آسیب رقبا و یا مصرف کنندگان است."

 • در ضمن: گزارش ها نشان می دهد آمازون و گوگل در افراد بالقوه FTC و DOJ تحقیقات ضد تراست. ماه گذشته Recode شناسایی سه ممکن است خطوط از سوال آمازون ممکن است از FTC.
 • سرگرم کننده واقعیت: این فقط اتفاق می افتد که در جولای 16 همزمان با آمازون سالانه نخست روز است.
  [تونی Romm / واشنگتن پست]

4chan است که 40 درصد بیشتر نفرت انگیز تر از آن بود که در سال 2015با توجه به معاون تجزیه و تحلیل. معاون در زمان شیرجه رفتن عمیق به 1 میلیون پیام ظاهر می شود بر روی "سیاسی نادرست" انجمن اینترنت و در بر داشت که پس از 2015 "تهمت در برابر نژادی, قومی, مذهبی یا جنسی یا جنسیتی اقلیت ها را افزایش داده اند" همراه با نئو نازی ها در تبلیغات.

 • پس زمینه: افراط گرایان گله به مرجع تخصصی مانند 4chan برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و گسترش ایدئولوژی خود. کرایستچرچ نیوزیلند تیرانداز زمان صرف شده در 4chan و همچنین 8chan که در آن او را تشویق به انجام حمله خود را.
 • تصویر بزرگ: معاون یافته است "بالا بردن سوال در مورد آزادی بیان تروریسم و پلیس آنلاین افراط گرایی است." جریان اصلی سیستم عامل ممکن است سرکوب افراط گرایی در سیستم عامل خود را, اما آن را دور — آن را فقط به پیدا کردن یک خانه جدید.
  [Rob Arthur / معاون]

جایزه بخوانید: Kara Swisher دارای افکار در مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها و حکم دادگاه که او نمی تواند جلوگیری از کاربران در توییتر. خط پایین این است: "اگر او از ظرف آن خارج کرده به آن را بیش از حد."

داستان بالا از Recode

نوعی اب نبات Brodesser-Akner اولین رمان این است که در مورد طلاق در سن آتش زنه. Brodesser-Akner که بهتر شناخته شده برای خود پروفایل های از افراد مشهور مانند Gwyneth Paltrow and Paula Deen می گوید Kara Swisher که او نوشت: کتاب "عمدتا در حالی که من در حال انتظار برای مصاحبه موضوع را نشان می دهد."

گوش دادن به Recode رمزگشایی هر کجا که شما خود را دریافت پادکست ها از جمله اپل پادکست, Spotify, گوگل, پادکست ها و TuneIn.

این سرد است

R. I. P. Herbie.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..