توسط Sam Heughan دلیل 'Outlander فصل 5 ممکن است به تعویق افتاد تا سال 2020?

Outlander طرفداران نمی توانید صبر کنید برای به پایان یکی دیگر از Droughtlander اما فصل 5 Starz ضربه سری ممکن است برتر به عنوان به سرعت به عنوان انتظار می رود. فیلمبرداری برای فصل آینده Outlander در حال حاضر آغاز شده و باید در پایان با پایان ماه. ستاره Sam Heughan مشغول برنامه می تواند بنا به گزارش ها عقب راندن برتر تاریخ به عنوان اواخر به عنوان سال 2020 است.

Is Sam Heughan The Reason ‘Outlander’ Season 5 Might Be Delayed Until 2020? - The Reports 'Outlander' star Sam Heughan | عکس غنی خشم/WireImage

آیا Heughan مطبوعات توقف در فیلمبرداری 'Outlander'?

Heughan در حال حاضر مشغول 2019. نه تنها او دریافت دکترای افتخاری از دانشگاه گلاسکو اما Outlander ستاره فرود قطعات در دو پروژه بزرگ در این سال است. در حالی که Heughan موفقیت در خارج از این سری است که خوب طرفداران نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر برنامه پر مشغله خود را به تاخیر می اندازد فصل 5.

با توجه به کسب و کار بار شانس وجود دارد که Heughan به توقف فیلمبرداری جدید فصل Outlander به طوری که او می تواند تمرکز خود را در پروژه های دیگر.

وجود دارد هیچ انکار که Heughan مشغول است اما آن را نمی کند به نظر می رسد به عنوان اینکه خود برنامه است تداخل با هر یک از پروژه های خود را. در واقع Heughan کار کرده است در فصل جدید Outlander از آوریل و همراه با بقیه بازیگران و خدمه شده است به آرامی در حال پیشرفت از طریق آنچه که در یک سال نشان می دهد.

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..