Showrunner بروس میلر سهام آنچه را نگه می دارد در ماه ژوئن زنده در 'کنیز داستان'

خدمتکار داستان است که در آن فصل سوم و رفتن قوی. این هفته ما شاهد یک سمت های مختلف به عمه لیدیا (Ann Dowd) قبل از زمان جلعاد. ما همچنین شاهد یک سمت های مختلف به ماه ژوئن (الیزابت ماس) و سپس ما به استفاده می شود. او به نظر می رسد در حال حرکت نزدیک تر و نزدیک تر به لبه و آن را سخت به این باور او است که هنوز هم باقی مانده بعد از این همه وقت با شکنجه گران است.

بسیار اتفاق افتاده است در حال حاضر در فصل سوم از این کنیز را داستان. Nichole فرار به ایمنی کانادا (در حال حاضر) و ژوئن بوده است بی سر و صدا کار در برابر جلعاد در هر راه ممکن است. این آخرین قسمت نشان داد یک سمت جدید برای ماه ژوئن که به خوبی می تواند یک مکانیسم دفاعی برای بقا در چنین سمی جو است.

Showrunner بروس میلر توضیح می دهد که آنچه را نگه می دارد در ماه ژوئن زنده

Showrunner Bruce Miller Shares What Keeps June Alive in ‘The Handmaid’s Tale’ - The Reports بازیگران و خدمه از "کنیز داستان' با بهترین مجموعه تلویزیونی – درام جایزه. Kevork Djansezian/NBC/NBCU عکس بانک/گتی ایماژ

Showrunner از خدمتکار داستانبروس میلر توضیح داد به Gizmodo آنچه را نگه می دارد در ماه ژوئن زنده از طریق آن همه است.

"یکی از چیزهایی است که او را محافظت می شود. من فکر می کنم در ماه ژوئن بسیار عاقلانه به عنوان یک شخصیت به شانس اما کوچکترین شانس او احتمالا می توانید" توضیح میلر. "بنابراین او تلاش می کند به تقویت خودش را با پوشش و او در این فصل...آخرین فصل او تا به حال فرد و سرنا بودند که هر دو دشمنان او و محافظ. عمه لیدیا که هر دو دشمن و او محافظ. و در این فصل او بیشتر مردم فرمانده لارنس که هر دو او دشمن و از او محافظ و Marthas به عنوان به خوبی."

ژوئن اتحادش را تغییر در قسمت 8 از 'خدمتکار داستان'

ماه ژوئن است که نقشه این هفته.... @HandmaidsOnHulu pic.twitter.com/MQPAPCHt5P

— hulu (@hulu) در 10 ژوئیه 2019

در این هفته خدمتکار داستانما یک زمان بن بست بین OfMatthew (Ashleigh لاتروپ) و ژوئن. OfMatthew آن از دست می دهد و شروع می شود پس از رفتن فقیر جنین (مادلین Brewer). یکی از نگهبان به نظر می رسد را امتحان کنید و متوقف کردن او بی فایده بود. OfMatthew جان او را با یک شیشه.

در این مرحله OfMatthew می یابد ژوئن در جمعیت از هرج و مرج است. ژوئن لبخند او به عنوان اگر شجاعانه او را به مقابله به مثل. ژوئن پس از آن گره در و OfMatthew نوبت تفنگ به سمت عمه لیدیا. از هیچ جا او کشته شده است قبل از اینکه او می تواند صدمه دیده هر کس دیگری.

ژوئن به وضوح تغییر در این آخرین قسمت. چه ساخته شده او به نظر می رسد برای لذت بردن از که افتضاح شد. آن انتقام OfMatthew یا چیزی بیشتر ؟

خواهد ژوئن تا کنون دوباره با خانواده اش و یا دختر ؟

Showrunner Bruce Miller Shares What Keeps June Alive in ‘The Handmaid’s Tale’ - The Reports الیزابت ماس در مراسم Christian Dior مد لباس زنانه پاییز/زمستان 2019 2020 در پاریس, فرانسه. Foc کان/WireImage

ژوئن بوده است که از طریق آن همه برای بهتر یا بدتر. او ایستاده در طرف دیگر بسیار, و او هنوز خیلی کار از چپ به کامل. او باید پیدا کردن دخترش هانا و پیدا کردن یک راه برای ایمنی از کانادا به دوستان و خانواده او در حال انتظار برای او.

اما ژوئن قطعا تغییر کرده است از این زن ما در فصل یک. او است که قطعا عاقلانه تر و دقیق اما در چه هزینه ؟ او هنوز گیر در جلعاد و هیچ جایی نزدیک به پیدا کردن هانا. چه خواهد شد او حرکت بعدی بود ؟

او احتمالا استفاده از منابع و شبکه ای از افراد برای کمک به او در پیدا کردن و قرار دادن هانا محل جدید. از آنجا او را مجبور به پیدا کردن یک راه برای او و از جلعاد.

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..