TLC را 'دکتر جوش پوپر" است را برای یک فصل دیگر با گرفتن دکتر لی در بزرگترین میآید تا کنون

دکتر جوش پوپر در حال آمدن است به تلویزیون با دراماتیک تر (و نفرت انگیز) میآید تر از همیشه.

نه-برای-این-بی میل TLC سری عرضه در سال 2018 و رفته و تبدیل به یک احتمال ضربه به میلیون ها نفر لحن در برای تماشای دکتر ساندرا لی مقابله با برخی از دشوارترین شرایط پوست. فصل جدید برای اولین بار در جولای 11 در 9/8c در TLC.

"این بهترین فصل تا کنون. چشم میآید" لی وعده داده شده در یک ویدیو یوتیوب.

دکتر لی پردازد بزرگترین موارد هنوز

TLC’s ‘Dr. Pimple Popper’ Is Back for Another Season, With Dr. Lee Taking On Her Biggest Pops Ever - The Reports دکتر ساندرا لی | پل Archuleta/گتی ایماژ

لی ظهور را به شهرت زمانی شروع شد که او ارسال شده تصویری از یک blackhead استخراج در Instagram. او متوجه یک چشم انداز مثبت در بهره در محتوا و به زودی کشف جهان "popaholics" از جمله ظاهر subreddit که در حال حاضر دارای بیش از 200 ، 000 کاربران. دکتر گفت GQ او "مات و مبهوت" که چنین خرده فرهنگ وجود داشته اما او نیز احساس یک فرصت است.

"من می تواند به ملکه خود را. من می تواند به فرد خود را," او گفت: این مجله.

به زودی لی فیلم ها ظاهر شد racking تا میلیون ها نفر از نمایش ها. سپس TLC تلفن آمد. در حال حاضر این موارد او می بیند اغلب فراتر از لجبازی دانه های سرسیاه یا عرق جوش.

"ما قطعا گرفتن واقعا بزرگ میآید — چیزهایی که من استفاده می شود برای دیدن یک بار در یک ماه آبی در حال حاضر اتفاق می افتد بر اساس بارگیری در این هفته" او گفت ، "ما بسیاری از مردم از سراسر جهان که شگفت انگیز است به دلیل وجود [هستند] هزاران نفر از متخصصین پوست بین من و جایی که آنها زندگی می کنند و آنها در حال انتخاب من است. من بسیار فروتن و flattered آن است."

در اين فصل آینده او را رویه یک مورد که خیلی گسترده است که او را به شریک زندگی با یک همکار پزشک برای انجام عمل در یک بیمارستان محلی است.

امریکا معروف ترین متخصص پوست نیز در دیدار با یک بیمار که یک توده سیاه و سفید است که می تواند تهدید کننده زندگی. بینندگان نیز دیدن یک بیمار با یک مورد رمز و راز از قسمت اول بازگشت را برای یکی دیگر از دیدار های دکتر لی است.

'دکتر جوش پوپر است در مورد بیش از فقط zits

او یک برش بالاتر از بقیه و او فردا! سازمان دیده بان #DrPimplePopper فصل برتر روز پنج شنبه در 9/8c! pic.twitter.com/nh41gMu1Po

— TLC شبکه (@TLC) در 10 ژوئیه 2019

ناخالص-فاکتور از تماشای مردم خود را zits ظهور کرد و خود را تخلیه کیست مطمئنا شخص مقدار زیادی از بینندگان را به تماشای دکتر جوش پوپر. اما لی, متخصص پوست و, امید, او نشان می دهد بیش از شوک.

"در واقع من فکر می کنم [فیلم] کمک به مردم [تصمیم] به در و همه چیز نگاه," او گفت: در مصاحبه با خود. "مردم در حال رفتن به پاپ خود جوش بدون توجه به آنچه. من سعی می کنم به آموزش مردم در مورد نحوه انجام این کار به راه راست." او اضافه کرد که او می خواست برای نشان دادن به مردم "وجود دارد که بسیاری از بیماری های پوستی است که وجود دارد که مسری نیست که مردم نباید قضاوت برای داشتن این شرایط است."

لی گفته است که او می بیند او ویدئوها و نشان می دهد به عنوان یک راه به "را پوست به توده ها."

"من فکر می کنم اکثر مردم نمی توانند یک متخصص پوست مراجعه کنید — آنها لازم نیست که دسترسی به آنها پول را ندارد و یا [آنها] بیمه دلایل. بنابراین افراد باید پوست مسئله و آنها نمی دانند که آنچه در آن است," او گفت ، "وجود دارد عدم دسترسی به اطلاعات صحیح و این چیزی است که من سعی کرده ام درست است."

دکتر جوش پوپر برای اولین بار در جولای 11 در 9/8c در TLC. دکتر لی را زنده به tweeting برتر در @SandraLeeMD.

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..