این 'Twin Peaks' بازیگرانی که در زندگی واقعی

بیشتر به شما یاد بگیرند که در مورد دیوید لینچ بیشتر از آن آشکار می شود که او را انتخاب بازیگران خود راه رابرت آلتمن بود — رفتن بیشتر با شخصیت تر از امتحانات ابتدائی.

در حالی که مصاحبه Twin Peaks, لینچ گزارش بازیگران Don Davis به عنوان عمده بریگز بدون خواندن. (او تصمیم به آوردن دیویس سرنشین بر اساس گفتگو بودند.) در طول Twin Peaks شوت او کشیده فرانک سیلوا (باب) از خود را سرپا نگه داشتن بخش قرار داده و او را بر روی صفحه نمایش به استفاده از ترسناک خود را نگاه کنید.

امضای لینچ بازیگر ممکن است Jack Nance که مو دیوانه و کاملا منحصر به فرد صفحه نمایش با حضور به Eraserhead ویژه که لبه. Nance که به نظر می رسد در مخمل آبی, Wild at Heart, و به عنوان پیت در Twin Peaksدرگذشت زیر یک سال 1996 مبارزه در خارج از فروشگاه شیرینی بی شیرینی در پاسادنا.

آن مشخص شده پایان عجیب و غریب زندگی است که شامل مرگ با خودکشی از Nance زن دوم Kelly Jean ون دایک (جری ون دایک ، همانطور که برای Nance اولین بار, همسرم, Twin Peaks طرفداران او را می دانم به عنوان ورود به سیستم ،

Jack Nance (Pete) و کاترین Coulson (ورود خانم) ازدواج در سال 1968.

The ‘Twin Peaks’ Actors Who Were Married in Real Life - The Reports Jack Nance (1943 – 1996) نقش پیت Martell در یک صحنه از خلبان 'Twin Peaks,' اصل پخش مارس 8, 1990. | CBS عکس بایگانی/گتی ایماژ

در حالی که Eraserhead (لینچ اولین ویژگی) برای اولین بار در سال 1977 تولید این فیلم در واقع شروع در '71. در آن زمان لینچ بازیگران Nance به عنوان منجر شود. (Nance شد و 27 سال سن در زمان.) به عنوان لینچ تلاش برای پیدا کردن کمک های مالی برای ادامه شوت او در سراسر آن را در مکان های عجیـب.

با توجه به Lynch, بیوگرافی یکی از اهدا شد کاترین Coulson که ازدواج کرده بود Nance در سال 1968 و مشغول به کار به عنوان دستیار کارگردان در Eraserhead. Coulson در واقع کمک راهنمایی های او به دست آورده کار به عنوان یک پیشخدمت زن به نگه داشتن فیلم می رویم.

در طول وقفه در تولید لینچ به پایان رسید تا با نوشتن و کارگردانی کوتاه نامیده می شود که معیوب. Coulson ستاره دار که در فیلم به عنوان دو معیوب در کنار لینچ و او به وضوح در گیر مدیر ذهن به عنوان یک فیلم حضور (آیا به عنوان Nance).

زمان لینچ بازیگران Nance در Dune (1984) او و Coulson طلاق گرفته بود. (آنها رسما جدا از راه در سال 1976). اما لینچ آورده سابق زن و شوهر با هم در سال 1990 زمانی که او Twin Peaks برای ABC.

لینچ در تصویر Coulson به عنوان ورود خانم در مجموعه ای از " Eraserhead.'

The ‘Twin Peaks’ Actors Who Were Married in Real Life - The Reports TWIN PEAKS: کاترین Coulson به عنوان "ورود به سیستم بانو' جولای 26, 1990 | Walt Disney Television via Getty Images

در این نوع از چشم انداز به نظر می رسد تنها دیوید لینچ را به مدیر گزارش شروع به فکر Coulson به عنوان یک زن که اطراف انجام شده ورود به سیستم در حالی که ساخت Eraserhead.

آن زمان 15 سال دیگر برای آن شخصیت برای پیدا کردن یک خانه است اما Coulson زندگی می کنند تا زمانی که مردم در حال تماشای با کیفیت تلویزیون برای تجسم خود را از ورود در هر دو سری اصلی و poignantly, Showtime احیای 2017.

در کلیپ زیر شما می توانید شنیدن Coulson خنده همراه با لینچ در مورد رابطه او با Nance.

دیوید لینچ درستش صاحب قسمت 2 : صحبت کردن در مورد jack nance مو با کاترین coulson pic.twitter.com/j9ufmYsuRb

— comédien (@Rappin4Safety) 20 سپتامبر 2017

Nance عجیب و غریب مرگ زودرس در 53 بود و در پایان یکی از نیمی از زن و شوهر که خیلی کمک کرده به Eraserhead. در پایان Coulson زندگی بسیار طولانی (و با ثبات تر) زندگی است. او در گذشت در سال 2015 در سن 71.

مثل لینچ Coulson تمرین مراقبه و رهبری یک زندگی معنوی و روحانی. (شوهر دوم خاخام بود.) و از همه مردم بر روی زمین وجود دارد احتمالا نیست بسیاری از کسانی که می دانستند Jack Nance بهتر از لینچ و Coulson.

همچنین ببینید: جان لنون ترانه فرود آمد که او را در FBI رادار

خوانده شده اصلی مقاله از Cheat Sheet

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..