آینده 'Veronica Mars': کریستن بل متوقف نخواهد شد به عنوان طولانی به عنوان طرفداران می خواهم بیشتر

Veronica Mars طرفداران می توانید بقیه آسان است. کریستن بل آماده است به بازی نشان می دهد به عنوان شخصیت برای یک زمان طولانی. نگه داشتن خواندن برای یادگیری چه بازیگر تا به حال به می گویند در مورد این سری و به همین دلیل او را به ادامه بازی Veronica Mars جلوتر است.

در مورد سری

ورونیکا مریخ برای اولین بار در سپتامبر سال 2004 در UPN با بل بازی هوشمند و شوخ که به او کمک کرد تا کلانتر سابق پدر کیت مریخ (انریکو <url>) با کارآگاه خصوصی آژانس بعد از مدرسه.

پس از گرفتن لغو شد پس از سه فصل نشان می دهد خالق راب توماس و بل راه اندازی یک کمپین Kickstarter در سال 2013 به جمع آوری پول برای یک Veronica Mars فیلم.

The Future of ‘Veronica Mars’: Kristen Bell Won’t Stop As ‘Long as Fans Want More’ - The Reports ورونیکا (کریستن بل) در Veronica Mays. | Ron P. Jaffe/CBS عکس بایگانی via Getty Images

این ایده از یک فیلم تا به حال شده است که اغلب مورد بحث است اما هرگز به دست می آمد تا سال 2014 به لطف پول مطرح شده توسط طرفداران نشان می دهد و یا مارشملو (بدانید که Veronica Mars طرفداران به نام ميدانی در اینجا). آنها کمک 5.7 میلیون دلار برای ساخت این فیلم که اصلی کمپین Kickstarter خواسته برای $2 میلیون با توجه به CNBC.

این اولین بار نیست زمان Veronica Mars طرفداران بسیج هم به نمایندگی از سری. در سال 2006 آنها را نجات داد نشان می دهد از گرفتن لغو شد, پس از فصل دو اما بعد از فصل سه پخش شد نشان می دهد به پایان رسید.

Hulu است پس از برداشت این سریال برای فصل 4 که انتخاب کنید تا جایی که Veronica Mars سمت چپ خاموش. از آن برتر خواهد شد در اواخر این ماه.

کریستن بل متوقف نخواهد شد به عنوان طولانی به عنوان طرفداران می خواهم بیشتر

در مصاحبه با TVLine بل مطمئن باشید طرفداران او نمی خواهد متوقف آیفون به مریخ هر زمان به زودی.

"به من گفت: راب توماس که من انجام خواهد داد Veronica Mars تا زمانی که آن را قتل او نوشت:," او گفت: ارجاع سری Angela Lansbury رهبری در دهه شصت و قبل از اضافه کردن "من را نگه دارید انجام این کار نشان می دهد تا هر کس در نپتون مرده است. و سپس آشکار [در سری آخر] این است که ورونیکا's جنایی

YOU MAY ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter to get notification about new updates, information, etc..